امروز : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 2 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:49 | تعداد بازدید : 629 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان باید در خدمت تولیدکنندگان و کارآفرینان باشند

    امام جمعه موقت ورامین گفت:همه مسئولان باید با همه وجود در خدمت تولیدکنندگان و کارآفرینان باشند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حجت الاسلام محمودی امام جمعه موقت ورامین ظهر امروز و به منظور بررسی ...

   

  امام جمعه موقت ورامین گفت:همه مسئولان باید با همه وجود در خدمت تولیدکنندگان و کارآفرینان باشند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حجت الاسلام محمودی امام جمعه موقت ورامین ظهر امروز و به منظور بررسی وضعیت واحدهای تولیدی در سال جهش تولید به اتفاق دهیار و رییس شورای اسلامی روستا از مراکز تولیدی و زراعی ، مشاغل خانگی و توانمندیهای بانوان روستای محمدآباد عربها بازدید به عمل آوردند.

  طی این بازدید مواردی از مشکلات و معضلات به دفاتر وزراء مربوطه منعکس و در موارد دیگری نیز از طریق روسای ادارات مربوطه در سطح شهرستان اقدامات لازم صورت پذیرفت.

  در پایان این بازدید نیز ایشان با حضور در منزل جانباز ۱۵ خرداد۱۳۴۲ آقای محمد علی عرب ضمن عیادت برای ایشان حمد شفاء قرائت نمودند.

  حمید معماری دهیار این روستا در پایان این حضور گفت: با حضور پنج ساعته امام جمعه موقت و محترم ورامین تعدادی از مشکلات مهم واحدهای تولیدی برطرف گردید که با توجه به اظهار رضایتمندی واحدهای مربوطه از حضور ایشان ، لازم میدانم به نمایندگی از طرف دهیاری و شورای اسلامی و همچنین مردم شریف روستا از حضور ایشان تشکر و قدردانی کنیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63665&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   176 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای