امروز : یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 31 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:50 | تعداد بازدید : 5541 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان آموزش‌وپرورش پیشوا با خانواده شهید “فریدی” دیدار کردند

  در راستای تکریم خانواده شهدا و به مناسبت هفته دولت مسئولان آموزش‌وپرورش پیشوا با خانواده شهید " علی‌اصغر فریدی" دیدار کردند. به گزارش ندای پیشوا؛ رحیم جهانی مدیر اداره آموزش‌وپرورش همراه با ابراهیم ...

  در راستای تکریم خانواده شهدا و به مناسبت هفته دولت مسئولان آموزش‌وپرورش پیشوا با خانواده شهید ” علی‌اصغر فریدی” دیدار کردند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ رحیم جهانی مدیر اداره آموزش‌وپرورش همراه با ابراهیم عابدی کارشناس امور شاهد و ایثارگر و مدیران مدارس شاهد شهرستان پیشوا در قالب طرح سپاس به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد شهدای کارمند شهرستان با خانواده شهید والامقام “علی‌اصغر فریدی” دیدار کردند.
  جهانی در این دیدار شهدا به‌عنوان طلایه‌داران و پرچم‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یادکرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
  وی همچنین ادامه داد: شما از افتخارات ایران اسلامی محسوب می‌شوید و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.
  گفتنی است شهید فریدی متولد ۲۰ خرداد ۱۳۴۶ و از کارمندان صنایع دفاع پارچین بوده که در ۱۳ مهر ۱۳۹۳ براثر انفجار مواد منفجره در پارچین به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
  پیکر پاک شهید والامقام در گلزار شهدای صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) شهرستان پیشوا به خاک سپرده‌شده است.

  مسئولان آموزش‌وپرورش پیشوا با خانواده شهید "فریدی" دیدار کردند

  مسئولان آموزش‌وپرورش پیشوا با خانواده شهید “فریدی” دیدار کردند

  ۲۹۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای