امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۴۵ | تعداد بازدید : 10535 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئله برجام خسارت محض بود

  خطیب جمعه پیشوا گفت:موافقت با مسئله برجام برای دفاع از حقوق ملت ایران بود تا جلوی تحریم ها گرفته شود اما امروز با مطالعه عرض میکنیم مسئله برجام یک خسارت محض بود ...

  خطیب جمعه پیشوا گفت:موافقت با مسئله برجام برای دفاع از حقوق ملت ایران بود تا جلوی تحریم ها گرفته شود اما امروز با مطالعه عرض میکنیم مسئله برجام یک خسارت محض بود و به هیچ فتح الفتوحی دست نیافتیم ،وقت آن رسیده که مسئولان با صداقت به مردم اعلام کنند برجام هیچ مشکلی از ما رفع نکرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین الهایی سحر در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه امروز ضمن تقدیر از تمام دستگاههای اجرایی در ارائه خدمات به مسافران نوروزی اظهار داشت:از تمام نیروهای خدماتی و امدادی که تعطیلات و استراحت خود را وقف مردم کردندو تمام عزیزان در نیروی انتظامی ،پلیس راهور ، اتش نشانی ، اورژانس ،راهداری ، شهرداری و شورا ها که بدون هیچ چشم داشتی با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به مردم داشتند تشکر میکنیم.

  وی ضمن تبریک روز ملی فناوری هسته ای گفت: در روز ۲۰ فروردین  سال ۸۵ کشور ایران به این مهم دست یافت و همچنین سالروز قطع رابطه ایران و امریکا در ین روز شکل گرفته است و رسما رئیس جمهور آمریکا عاعلم نمود تمام روابط سیاسی و اجتماعی را باید با ایران قطع کنیم.

  الهایی سحر با اشاره به اینکه مسئله فلسطین در راس امور ملت ها مخصوصا ملت های مسلمان است ،گفت: ما نباید قدس شریف را فراموش کنیم ،یکی از ابتکارات دشمن که در همه موارد با شکست دشمن همراه بود این بود که همه ذهن ها را نسبت به مسئله فلسطین خالی کند.

   وی افزود: لطف خدا همیشه بوده و مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف جزو مسئله درجه یک اسلام است .

  خطیب جمعه پیشوا در خصوص روز زمین در فلسطین و علت نامگذاری این روز بیان نمود:هفته گذشته در قدس و کرانه باختری روز زمین به دلیل غصب نمودن زمین های فلسطینیان توسط رژیم غاصب صهیونیستی  با راهپیمایی گسترده مردم این کشور به دعوت حماس شکل گرفت.

  وی افزود:امسال مراسم روز زمین به صورت ویژه در فلسطین برگزار شد ،صهیونیستها جلوی مردم فلسطین ایستادندودر این راهپیمایی۱۶ فلسطینی شهید ۱۸۰۰ نفر مجروح شدند اما دستاوردهای مهمی در پی داشت و مهمترین آن ،اعتراف وزیر دفاع رژیم صهیونیستی در از دست دادن کنترل مرزها و پویا شدن حماس در مسیر مبارزه بود.

  الهایی سحر ضمن تبریک روز ۲۰ فروردین به نام روز ملی فناوری هسته ای تاکید کرد:حرکت بزرگی در چند سال گذشته صورت پذیرفت و کشور ما را جز معدود کشورهای غنی سازی اورانیوم و چرخه سوخت هسته ای در بین ۵کشور دنیا قرار داد.

  وی در ادامه افزود: با یک حرکت انفلابی و مجاهدانه توسط دانشمندان جوان و مجموعه مدیران ما این اتفاق شکل گرفت وکشور ما به این فناوری بعنوان یک فناوری روز دنیا در تمام عرصه ها نیاز دارد ،دشمن از دستیابی ما به این فناوری می ترسد

  خطیب جمعه پیشوا با اشاره به فواید انرژی هسته ای در علوم مختلف  تصریح کرد:انرژی هسته ای در قسمت های پزشکی، تشخیص و درمان بیماری های صعب العلاجی چون سرطان کاربردهای فراوانی دارد و همچنین فایده این علم در بخش کشاورزی و تولید محصولات سالم و تشخیص بیماری دامی بسیار lموثر است.

  وی افزود:برای اینکه محصولات کشاورزی سالم در اختیار مردم قرار دهیم و محصولات تراریخته را حذف کنیم به این علم نیاز داریم، دنیا اجازه نمیدهد هیچگاه این محصولات تولید شوداما معاون وزیر جهاد کشاورزی ما اصرار بر واردات این محصولات دارد.

  الهایی سحر در پایان گفت:موافقت با مسئله برجام برای دفاع از حقوق ملت ایران بود تا جلوی تحریم ها گرفته شود اما امروز با مطالعه عرض میکنیم مسئله برجام یک خسارت محض بود و به هیچ فتح الفتوحی دست نیافتیم ،وقت آن رسیده که مسئولان با صداقت به مردم اعلام کنند برجام هیچ مشکلی از ما رفع نکرد.

  ۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای