امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 10 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:01 | تعداد بازدید : 890 نفر | امتیاز خبر :
 • مرکز نوآوری ورامین با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری می رسد

  فرماندار شهرستان ورامین از بهره برداری مرکز نورآوری این شهرستان با حضور معاون رئیس جمهور در روزهای آینده خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران ...

  فرماندار شهرستان ورامین از بهره برداری مرکز نورآوری این شهرستان با حضور معاون رئیس جمهور در روزهای آینده خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرکز نوآوری شهرستان ورامین با حمایت های مادی و معنوی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و همکاری نزدیک مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران در محلی که از سوی این مرکز تحقیقاتی در نظر گرفته شده راه اندازی شده است.

  کاغذلو تصریح کرد: این مرکز علمی در سوله ای به مساحت ۷۰۰ مترمربع و با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی اختصاص یافته از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری ایجاد شده و در آن ۲۰ تیم در وضعیت های مختلف ساماندهی می شوند.

  وی با اشاره به این که زمینه فعالیت این مرکز صنایع خلاق و کشاورزی است بیان کرد: با توجه به این که شهرستان ورامین قطب تولید محصولات کشاورزی و دامپروری است فعالیت شرکت های دانش بنیان مستقر در این مرکز در زمینه تصفیه آب،گلخانه هوشمند،برنامه جیره نویسی،تولید بازی،فروش محصولات شهرستان و خوراک دام است.

  فرماندار قرچک گفت: این مرکز روز دوشنبه هفته جاری با حضور معاون فناوری رئیس جمهور افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  http://nedayepishva.com/?p=64880&preview=true لینک کوتاه

   68 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای