امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 24 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:55 | تعداد بازدید : 4354 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا کرونا را شوخی گرفتند/ شکست کرونا با همکاری مردم

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا شامگاه امروز در جمع خبرنگاران با گلایه از برخوردهای سهل‌انگارانه عده‌ای با ویروس کرونا اظهار کرد: برخی مردم هنوز ویروس کرونا را جدی ...

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا شامگاه امروز در جمع خبرنگاران با گلایه از برخوردهای سهل‌انگارانه عده‌ای با ویروس کرونا اظهار کرد: برخی مردم هنوز ویروس کرونا را جدی ندانسته و با بی‌اطلاعی از تبعات آن، هم به خود و هم به دیگران آسیب می‌زنند.

  وی با بیان اینکه از مردم عزیز خواهش می‌کنم در خانه بمانند، ادامه داد: ما از تمام اختیارات استفاده می‌کنیم تا تجمع‌ها کمتر شود ولی زمانی این اقدامات نتیجه خواهد داد که مردم هم همکاری کنند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: هر ساله در روزهای پایانی سال و ایام نوروز ستاد خدمات سفر شهرستان برنامه‌های مختلفی برای استقبال از مسافران نوروزی داشت اما امسال نه تنها خدماتی به مسافران ارائه نمی‌شود بلکه از مردم درخواست می‌شود برای حفظ سلامت خود در خانه بمانند و ترددها را به حداقل برسانند.

  عباسی ادامه داد: تمام محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌ها تنها برای حفظ سلامت مردم است و باید مردم در این راستا بیش از بیش کمک دهند تا این ویروس مهار شود.

   198 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای