امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 28 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:40 | تعداد بازدید : 7774 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا و ورامین بدون لکنت زبان، مشکلات خود را با حجت‌الاسلام رئیسی در میان گذاشتند

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: من در جریان سفر اخیر حجت‌الاسلام رئیسی به شهرستان‌های پیشوا و ورامین شاهد بودم که مردم بدون لکنت زبان و بسیار راحت، دغدغه‌ها و مشکلات خود را ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: من در جریان سفر اخیر حجت‌الاسلام رئیسی به شهرستان‌های پیشوا و ورامین شاهد بودم که مردم بدون لکنت زبان و بسیار راحت، دغدغه‌ها و مشکلات خود را با رئیس قوه قضاییه مطرح کردند و ایشان نیز به استماع و بررسی مشکلات مردم پرداخت.
  به گزارش ندای پیشوا: حجت‌الاسلام روح‌الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا، با اشاره به سفر سرزده آیت‌الله رئیسی به شهرستان‌های پیشوا و ورامین اظهار کرد: در سفارشات امیرالمومنین علی علیه‌السلام به والیان و مسئولین بر دو نکته بیش از همه تاکید شده و آن دو نکته عبارت است از نظارت مستمر و جدی بر زیردستان و همچنین ارتباط بدون تکلف با مردم.

  وی تصریح کرد: من در جریان سفر اخیر حجت‌الاسلام رئیسی به شهرستان‌های پیشوا و ورامین شاهد بودم که مردم بدون لکنت زبان و بسیار راحت، دغدغه‌ها و مشکلات خود را با رئیس قوه قضاییه مطرح کردند و ایشان نیز به استماع و بررسی مشکلات مردم پرداخت. این برخورد بدون تکلف با مردم و بدون لکنت زبان صحبت کردن مردم با مقامات و مسئولان همان سفارش امیرالمومنین علی (ع) است.
  بازدید سرزده رئیس دستگاه قضا از دادگستری پیشوا

  حجت‌الاسلام باقری بیان داشت: رفتار حجت‌الاسلام رئیسی در سفر‌ها و بازدید‌های سرزده به شهر‌ها و شهرستان‌های مختلف بدون تکلفات و اقدامات مرسوم اینگونه سفر‌ها نظیر بنر زدن و مراسم خوشامدگویی و …، برای مردم که با مشکلات معیشتی مواجه‌اند، دلگرم کننده است و باعث می‌شود سرمایه اجتماعی نظام و اعتماد مردم به مسئولان تقویت شود.
  در نامه‌ای به شورای نگهبان حجت‌الاسلام رئیسی خواستار رسیدگی به صدها تخلفات انتخاباتی شد

  امام جمعه شهرستان پیشوا افزود: همچنین سفر‌ها و بازدید‌هایی از جنس سفر‌ها و بازدید‌های حجت‌الاسلام رئیسی که توأم با نظارت دقیق و موشکافانه است، منجر می‌شود زیردستان و مسئولان رده‌های پایین‌تر حساب کار دستشان بیاید و در مسیر خدمتگذاری مطلوب‌تر به مردم گام بردارند.

  وی خاطرنشان کرد: اقدامات حجت‌الاسلام رئیسی در مدتی که سکاندار دستگاه قضایی کشور هستند از جمله همین بازدید‌های سرزده و صحبت از نزدیک با مردم و همچنین برخورد‌های قاطعانه‌ای که با مفسدین داشته‌اند، امیدواری مردم را به مطلوب‌تر شدن شرایط کشور و آینده ایران اسلامی بیشتر کرده است.

  ۴۸۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای