امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۵ | تعداد بازدید : 106973 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا همان مردم خرداد ۴۲ هستند

  مردم پیشوا همان مردم خرداد ۴۲ هستند خطیب جمعه پیشوا گفت: مردم پیشوا همان مردم خرداد ۴۲ هستند که کفن پوش برای دفاع از آرمانهای انقلاب تا پای جان ایستاده اند. به گزارش پایگاه ...

  مردم پیشوا همان مردم خرداد ۴۲ هستند

  خطیب جمعه پیشوا گفت: مردم پیشوا همان مردم خرداد ۴۲ هستند که کفن پوش برای دفاع از آرمانهای انقلاب تا پای جان ایستاده اند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت:آشنایی باسیره و سبک زندگی امام حسن مجتبی (ع) تنهاجنبه تاریخی ندارد بلکه جنبه الگویی دارد، حس قهرمان پرستی در وجود هر کسی هست وهر کسی دوست دارد برای خود یک قهرمان داشته باشد.

  وی افزود:عشق و علاقه باید به سمت دوستی با اهل بیت علیهم السلام هدایت شود و اگر در مسیر درست هدایت شود جوان نمی اید روی لباسش عکس رهبران به ظاهر صاحب کمال خیالی را حک کند و در مقابل امواج منحرف کننده می ایستد.

  امام جمعه پیشوا اظهار کرد:رسالت محض است که رهبرانی چون امام حسن مجتبی ع، سیدالشهداء ،امام رضا ع و امام عصر عج شناخته نشوند و مردم و بخصوص جوانان به سمت صاحبان کمال خیالی سوق داده شوند.

  باقری با اشاره به فرارسیدن ایام پیاده روری اربعین بیان کرد:ملت ایران چند وقتی است خود را برای سفر سیاسی و با معنویت اربعین آماده می کنند و ۱۴ قرن از آن فراخوان می گذرد و حتی یک تاریخ نویس متبحرو فضای مجازی ،رسانه های قوی نبوده اما می بینیم در یک روز و یک ساعت دهها میلیون نفر دور هم جمع می شوندتا به فرمان امام حسین علیه السلام لبیک بگویند.

  وی افزود:امسال شرایط حساس تری پیش رو است و دشمنان دنبال اختلاف افکنی بین دو ملت دوست یعنی عراق و ایران هستند و گرانی های نباید بر روی رفتن به سفر اربعین  اثر بگذارد،کسانی که توانایی جسمی و روانی دارند حتما به این سفر بروند.

  خطیب جمعه پیشوا با اشاره به تقارن ایام تصویب لایحه ننگین کاپیتولاسیون در مهرماه
  سال ۴۳ با لایحه FATF تاکید کرد: سخنرانی تاریخی امام خمینی ره مبنی بر از دست رفتن عزت مردم ایران با تصویب لایحه ننگین کاپیتولاسیون و فراخواندن علما و مردم با اعلام خطر از سوی ایشان هیچ گاه از یاد نخواهد رفت.

  وی افزود:۵۵ سال از اون سال می گذرد و همین حرفها و فریاد ها از زبان ولی امر مسلمین امام خامنه ای به گوش مردم رسیده است و ایشان نیز همان راه و روش امام راحل را طی می کنند و همان هشدارها را می دهند.

  باقری گفت:چند ماه قبل مقام معظم رهبری هشدار داده بودند که قرار دادهای بین المللی در نظام استکباری پخت و پز می شود و به خورد کشورهای کوچک داده می شود و با مقاومت ملت و زیر بار نرفتن نقشه ها کشیده می شود، هجوم می اورند و جنجال علیه کشورها راه می اندازند.

  وی افزود:اگر این قرارداد خدشه ای به نظام اسلامی وارد کند قطعا گریبان مسببان و کسانی که ذلت مردم ایران را می خواهند خواهد گرفت ؛تذکر بزرگان و علما و خانواده شاهد و نمایندگان دلسوزهمچون نماینده انقلابی شهرستان پیشوا باید جدی گرفته شود.

  خطیب جمعه پیشوا بیان کرد:ظاهرا دولت و مجلس برای حراج و خیانت به کشور دست به دست هم داده اند، این مسیر انتخاب شده جز به ذلت ختم نخواهد شد.

  وی افزود:شش سال تمام مردم را با کلمه برجام سرکار گذاشتنید ،مملکت را فلج کردید و هیچ نتیجه ای نگرفتید و حالا به دنبال بازی جدید بر سر این ملت هستید، اما بدانید ملت بیدار هستند.

  باقری تاکید کرد: مردم ما همان مردم سال ۵۷ و مردم پیشوا همان مردم خرداد ۴۲ هستند،همان هایی که در دفاع از دین و مرجعیت کفن پوشیدند، برای دفاع از حق جانبازی کردند و برای حفظ و حراست از انقلاب آبدیده تر شدند.

  خطیب جمعه پیشوا در پایان گفت:اگر می خواهید به زباله دان تاریخ نروید درکنار مردم باشید و بدانید مردم بیدارند و تن به ذلت نمی دهند و مردم پیشوا همانند خرداد ۴۲ کفن پوش برای دفاع از آرمانهای انقلاب حرکت خواهند کرد.

  ۷۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای