امروز : پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 25 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:28 | تعداد بازدید : 1494 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا مقررات طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا صبح امروزدر جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: شرایط فعالیت اصناف و اماکن عمومی تقریبا به حالت عادی بازگشته اما این ...

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا صبح امروزدر جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: شرایط فعالیت اصناف و اماکن عمومی تقریبا به حالت عادی بازگشته اما این به معنی شکست کرونا نیست و لازم است شهروندان نسبت به رعایت اصول بهداشتی اهتمام ویژه‌ای داشته و با پایبندی به اصل در خانه ماندن، از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

  وی افزود: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا برخی از هموطنان و اتباع خارجی درگیر این بیماری شده و عده ای عزیزان خود را از دست داده و یا متحمل خسارات مادی و معنوی شدند که ضمن همدردی با آنان، امیدواریم هر چه سریعتر موفق به مهار این ویروس شویم.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: از همکاری خوب مردم برای مشارکت در مرحله اول غربالگری و رعایت مقررات طرح فاصله گذاری اجتماعی، تشکر و قدردانی کرده و ان شاءالله با ادامه این همراهی از وقوع حوادث تلخ و خسارات مالی و جانی بیشتر پیشگیری کرده و روال عادی زندگی به جامعه برگردد.

  انتهای پیام/*

   146 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای