امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۶ | تعداد بازدید : 31725 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا مطالبه گر باشند/پیشوا نیازمند مسئولان جهادی است

  مردم پیشوا مطالبه گر باشند/پیشوا نیازمند مسئولان جهادی است خطیب جمعه پیشوا گفت: مردم پیشوا مطالبه گر باشند، قرار نیست پیشوا سکوی پروازی برای مسئولان در رسیدن به مقام های بالاتر شود،مسئولان شهرستان ...

  مردم پیشوا مطالبه گر باشند/پیشوا نیازمند مسئولان جهادی است

  خطیب جمعه پیشوا گفت: مردم پیشوا مطالبه گر باشند، قرار نیست پیشوا سکوی پروازی برای مسئولان در رسیدن به مقام های بالاتر شود،مسئولان شهرستان پیشوا کند کار می کنند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به روایات متعدد از پیامبر اکرم (ص)در خصوص زنده نگه داشتن دین اسلام توسط قوم سلمان فارسی اظهار داشت:کشور ایران، کشور اهل بیت (ع) است و علی رغم بی وفایی های مردم شبه جزیره عربستان نسبت به خاندان اهل بیت(ع)، دین و حجت الهی هیچ گاه بر زمین نمی ماند و ملت و قوم ایرانی نوبت به نوبت دین اسلام را اشاعه می دهند.

  وی افزود: در این وضعیت حساس و خطرناک که دین اسلام به خطر افتاده است نوبت ملت ایران و قوم سلمان فارسی است تا برای دفاع از دین، حقیقت به پا خیزند.

  امام جمعه پیشوا غفلت در این برهه حساس تاریخی را به ضرر نسل امروز و آینده دانست و بیان کرد: در مدت چهل سال از آغاز انقلاب اسلامی، ملت ایران وظیفه خطیر خود را انجام دادند و با گذشتن از مال، جان فرزندان، عزیزان و همسران خود انقلاب را به پیروزی رساندند.

  وی در ادامه افزود: امروز واجب است حتی مردم ابروی خود را وسط میدان بگذارند تا دین اسلام، مرجعیت و مکتب ماندگار شود و به ظهور حضرت حجت برسد.

  باقری با اشاره به خدمات متقابل اسلام تاکید کرد: انقلاب را ما هدایت می کنیم و متقابلا انقلاب و اسلام ما را هدایت می کند، اسلام و انقلاب را عمل و ایستادگی ما حفظ می کند و مراقب باشیم کبر و غرور در مواجهه با اسلام و انقلاب ما را منحرف نکند.

  امام جمعه پیشوا ضمن تقدیر از تمام بانیان برگزاری مراسمات محرم و صفر بیان داشت: کسانی که فضای ظاهری و باطنی شهر را حسینی و اهل بیتی کردند، از کارگر شهر داری تا سخنرانان، روضه خوانان، نویسندگان مطالب در فضای مجازی، نیروی انتظامی، سپاه وتمام برقرار کنندگان امنیت قطعا نقش مهمی در زنده نگه داشتن محرم و صفر داشته اند.

  باقری با اشاره به خطبه های نهج البلاغه در خصوص وظیفه حکام و مردم نسبت به یکدیگر عنوان کرد: بحث مطالبه گری مهم است، حق دو جانبه ای در اسلام برای مردم و مسئولان ترسیم شده است، مردم وظیفه دارند از حکام حمایت کنند و مسئولان باید جوابگو باشند.

  وی افزود:مردم باید مودبانه و منطقی مطالبه گر باشند و از مسئولانی که مسئولیتی داشته اند سوال کنند چه قدمی برای آبادانی شهر یا روستا برداشته اند، مسئولان نوکر مردم هستند و باید به چالش کشیده شوند.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به محرومیت این شهرستان در تمام زمینه ها خاطر نشان کرد: پیشوای محروم از لحاظ درمانی، عمرانی، جاده سازی، فرهنگی و بسیاری از زمینه های دیگر عقب مانده است و متاسفانه یا مردم مطالبه گر نیستند یا نمی خواهند مطالبه گری کنند و عده ای مطالبه گر نیز با بدبین کردن مردم به شهدا و انقلاب می خواهند به اهداف خود برسند.

  باقری در پایان تاکید کرد: قرار نیست شهرستان پیشوا سکوی پروازی برای مسئولان در رسیدن به مقام های بالاتر شود، مسئولان در شهرستان کار می کنند اما حرکتشان کند و لاک پشتی است و مردم پیشوا نیاز به مسئولانی دارند که جهادی عمل کنند.

  ۱۶۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای