امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 فوریه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 11:25 | تعداد بازدید : 20095 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا در رسانه ملی غریب هستند

  مردم پیشوا در رسانه ملی غریب هستند به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ امام جمعه شهرستان پیشوا در بخشی از خطبه های نماز جمعه پیشوا گفت: از همه عزیزان در رسانه ها وخبرگزاری ...

  مردم پیشوا در رسانه ملی غریب هستند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ امام جمعه شهرستان پیشوا در بخشی از خطبه های نماز جمعه پیشوا گفت: از همه عزیزان در رسانه ها وخبرگزاری ها و عزیزانی که در صدا وسیما پیشوا کار کردند و تلاش کردند و زحمت کشیدند که این حضور مردم را به صفحه رسانه ها بکشند و مردم دنیا ببینند تشکر فراوان دارم، اما تاسف از رسانه ملی که در عرض یک ثانیه از پیشوا رفت.
  این عظمت و اقتداری که مردم افریدند از این رسانه ملی سهم پیشوا میشود ۱ ثانیه. این انصافه؟ این عدالته رسانه ای است؟ باتمام تلاشی که عزیزان ما در پیشوا کشیدند؟
  البته مردم برای خود نمایی نیامدند، البته مردم برای حفظ نظام امدند، البته مردم برای ریاکاری نیامدند، ما هم خیلی علاقه به دیده شدن در این رسانه نداریم .
  اما واقعا این عدالت است اگر تهران شهید داده خوب پیشوا هم شهید داده

  تهران چند هزار شهید داده مثال میزنم یا یک شهرستان دیگر. پیشوا هم به اون اندازه ایی که جمعیت داشته شهید داده به تناسب جمعیت.
  ملاک چیست که در رسانه بیشتر دیده میشوند؟ نه برای ما برای این که این عظمت دیده شود این گله مندی از رسانه ملی هست .
  ما نمیخواهیم خدای نکرده زیر سوال ببریم وبگویم مثل بعضی ها رسانه میلی واقعا رسانه ملی است و واقعا هم دارند کار میکنند، واقعا هم مجاهدت میکنند.
  این گله مندی این مردم هست ما بالاخره در استان های مختلف بودیم هر استانی یک شبکه مخصوص همان استان را دارد، استان تهران یک شبکه مخصوص دارد برای خود تهران.
  شهرستان ها متاسفانه محروم اند از این رسانه ملی، این انتقاد واقعا وارد هست.

   646 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای