امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 5 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:19 | تعداد بازدید : 5728 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا از وجود نقاهتگاه در این شهر نگران نباشند

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در گفت وگوبا خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: هرکسی در این شهرستان از مجموعه مدیریتی پیشوا گرفته تا سپاه و بسیج و ...

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در گفت وگوبا خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: هرکسی در این شهرستان از مجموعه مدیریتی پیشوا گرفته تا سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و شبکه بهداشت به اندازه توان خود با این ویروس منحوس در حال مبارزه هستند

  وی افزود:همه پای کار آمدند انصافا مسوولین وزارت بهداشت مشغول جهاد هستند کسانی که در بیمارستان ها در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار دارند.

  حجت الاسلام باقری با اشاره به عدم نگرانی مردم پیشوا با توجه به وجود نقاهتگاه در این شهرستان عنوان کرد: از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی تشکر می کنیم این فضا و امکانات را در اختیار مردم قرار دادند اما تعدادی از مردم پیشوا از وجود تعداد بالای ورود بیماران کرونایی به این شهرستان نگرانی داشتند.

  وی ادامه داد: که باید به مردم اطمینان دهیم که هیچ مشکلی برای آنها به وجود نمی آید این مکان کاملا محصور است و از فضای مسکونی شهر فاصله دارد و بیمارانی که بعد از مرخص شدن از بیمارستان فقط برای گذراندن دوره نقاهت به این مکان منتقل می شونداین سالن و تشکیلات باید شکل می گرفت حالا در پیشوا نبود در شهرهای دیگر باید ایجاد می شد.

  امام جمعه پیشوا با بیان این که در حال حاضر نبود بیمارستان در پیشوا حس می شود تصریح کرد:با توجه به این بیماری و جمعیت گسترده و و این که بیمارستان های ورامین و قرچک و پاکدشت با توجه به جمعیت گسترده در جنوب شرق جوابگو نیست.

  باقری در پایان با اشاره به اعلام آمادگی مسوولان پیشوا در ساخت بیمارستان خاطرنشان کرد:انتظار است که ساخت بیمارستان پیشوا تعیین تکلیف شود یا دانشگاه بسازد یا واگذار کند اگر نیاز به ورود مسوولان شهرستان است ما اعلام آمادگی می کنیم مجموعه این شهرستان آمادگی لازم را دارد که سهم خود را برای ساخت بیمارستان به کار گیرد.

  ۹۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای