امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۸:۰۸ | تعداد بازدید : 16870 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پیشوا طعم تغییر نظام بودجه شهری را خواهند چشید

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛مجتبي جنيدي شب گذشته در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) پيشوا در بين نمازگزاران با تاکيد بر بودجه متفاوت شهرداري گفت: بودجه سال آینده عادلانه در همه شهر توزیع ...

  مردم پیشوا طعم تغییر نظام بودجه ریزی شهرداری پیشوا را خواهند چشید

  اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار پیشوا مدتی است با روحیه جهادی و حضور در مساجد شهر ،پای درد و دل مردم می نشیند و برای حل مشکلات مردم آستین همت بالا زده اند و این بار در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل (ع)محله باغ ناصر حاضر شدند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛مجتبی جنیدی شب گذشته در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) پیشوا در بین نمازگزاران با تاکید بر بودجه متفاوت شهرداری گفت: بودجه سال آینده عادلانه در همه شهر توزیع خواهد شد و عملیات احداث فرهنگسرا،بوستان بانوان و خانه ورزش های پهلوانی و کشتی آغاز می شوند.
  مجتبی جنیدی در ادامه گفت:مردم قهرمان ایران در ۲۲بهمن ثابت کردند که در هیچ جای دنیا چنین مردم فهیم و بصیری وجود ندارند و بااین حرکت عظیم و ما فوق تصور خود وظیفه مسئولان را سنگین تر کردند.
  نایب رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا اظهار داشت:ناحیه بندی شهرداری که با پیشنهاد شهردار وتصویب شورا رسیده،که در مراحل انجام امور اداری است ،حرکتی دیگردرمسیر خدمات رسانی عادلانه در دوره جدید مدیریت شهری است.
  مجتبی جنیدی با تشریح مباحث مالی شهرداری گفت:اگر در سال جاری ارقام مالیات بر ارزش افزوده توسط دولت به شهرداری ها از جمله پیشوا نمی آمد با مشکل ارائه خدمات مواجه بودیم و معضلات فراوانی به بار می آمد که خوشبختانه این مهم،باتدبیر دولت تبدیل به نقطه قوتی برای شهرداری ها و دهیاری های سراسر کشور گردید.
  وی در خاتمه افزود:همه ما در تلاشیم که سال آینده سال نتیجه دهی حرکات فعلی مدیریت شهری باشد که نیازمندحمایت وکمک همه مردم است.
  گفتنی است در این دیدار حکمت امیری شهردار،سید مرتضی طباطبایی رئیس و ابراهیم عابدی عضو شورای اسلامی شهر پیشوا،علیرضا زینی وند سرپرست معاونت اداری ومالی،سید رسول رمضانی وفا معاون امور فنی و عمرانی،غلامرضا عباسی ،امیراسفندیاری ومهدی مقاری مشاوران امور عمرانی ، برنامه ریزی و رسانه ای شهردار نیز حضور داشتند.

  ۵۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای