امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۳۵ | تعداد بازدید : 20932 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم پای انقلاب مانده اند و حساب ناراحتی مردم از انقلاب جداست/حضور مردم بزرگترین رفراندوم بود

  مردم پاي انقلاب مانده اند و حساب ناراحتي مردم از انقلاب جداست/حضور مردم بزرگترين رفراندوم بود امام جمعه شهرستان پيشوا گفت:مردم با تمام گله مندي خود ثابت کردند پاي انقلاب مانده اند،حساب ناراحتي مردم ...

  مردم پای انقلاب مانده اند و حساب ناراحتی مردم از انقلاب جداست/حضور مردم بزرگترین

  رفراندوم بود

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:مردم با تمام گله مندی خود ثابت کردند پای انقلاب مانده اند،حساب ناراحتی مردم از انقلاب جداست ،حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین همه پرسی و رفراندوم بود؛چرا مسئولان رده بالای مملکتی در این روز حرف از رفراندوم و همه پرسی میزنند؟

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن اظهار داشت : ۲۲ بهمن روز ملی و عید بزرگ ملت ایران را پشت سر گذاشتیم ؛ملت ایران بعد از ۴۰ سال با شورو شعور انقلابی و وحدت در راهپیمایی تماشایی امسال شرکت کردند تا حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی نشان دهند.

  وی افزود:مردم ایران با حضور خود سنگ تمام گذاشتند و ثابت کردند از پرچم و پرچم دار نظام جمهوری اسلامی حمایت میکنندو با وحدت در کنار پرچم دار انقلاب اسلامی می ایستند و مبارزه میکنند .

  امام جمعه شهرستان پیشوا به تاثیر پرچم در جنگها و نبردهای گذشته اشاره کرد و گفت:اهمیت پرچم و نقش پرچم دار لشکر از همه چیز مهم تر بود چرا که پرچم برای شناسایی لشگر بود ؛ حریف تمام تلاش خود را برای زمین زدن پرچم طرف مقابل به کار می بست .

  وی تاکید کرد:افتادن پرچم نشان از هم گسیختگی لشگر بود و نمونه بارز این موضوع را در قضیه عاشورا و علمداری حضرت ابالفضل العباس میتوان ملاحظه نمود که امام حسین برای حفظ اتحاد لشگر تا آخرین لحظه به ایشان اذن میدان نمیداد.

  باقری به نقش پرچم داری امام خمینی در به ثمر رسدن انقلاب اسلامی اشاره کرد و تاکید کرد: در شرایط آن زمان ایران و ایرانی بارها مورد تحقیر وسرکوب قرار گرفت طوری که کارگزار پهلوی اعلام کرد ایران حتی توانایی ساخت آفتابه را ندارد ؛در این شرایط پرچم بر روی دوش امام قرار گرفت تا عزت و افتخار به ایران و ایرانی بازگردد.

  وی افزود:امروز درست است که پرچم دار عوض شده است اما سبک و روش همان است ؛بعد از ۱۴ قرن از بعثت پیامبر ،امام خمینی (ره) پرچم دار جریانی شد که نه تنها اسلام و ایران را زنده کرد بلکه اصل دین را که جایگاهی در تحولات اجتماعی و اقتصادی نداشت احیا نمود.

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:امروز ایران به چنان اقتدار و جایگاه عظیمی دست یافته که تحلیل گران میگویبند ابر قدرت نوظهوری در منطقه شکل گرفته است که کشورهای دیگر برای حل مشکلات خود هیچ چاره ای جز کنار امدن با این قدرت برتر ندارند.

  وی افزود: وجود مردم بعنوان ضلع سوم این مجموعه به پرچم و پرچم دار معنا می دهد و این مردم هستند که پرچم دار را حمایت میکنند تا در دست علمدار بماند؛مردم ثابت کردند با تمام گله مندی خود از مسئولان پای انقلاب مانده اند و حساب ناراحتی هایشان از انقلاب جداست.

  باقری خطاب به مسئولانی که نا امیدی و یاس را در درون مردم بوجود می آورند گفت: ؛مسئولانی که با گرانی و تبعیض و فساد در هر سه قوه مبارزه نمیکنند و مشکلات معیشت و بیکاری مردم را حل نمیکنند؛بدانند مردم با حضور خود دین خود را نسبت به انقلاب ادا کردند و حالا نوبت شما است.

  وی افزود:حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین همه پرسی و رفراندوم بود؛چرا مسئولان رده بالای مملکتی در این روز حرف از رفراندوم و همه پرسی میزنند؟مگر حضور مردم را مشاهده نکردید؟

  امام جمعه شهرستان پیشوا در پایان ضمن دعوت از مردم برای حضور در مراسم تشییع و تدفین شهدا در دانشگاه آزاد پیشوا گفت:این شهدا را همانند خانواده خود بدانید و در مراسم وداع آنها ۲۹ بهمن در آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم (ع)و مراسم تشییع آنها روز سی ام بهمن از میدان سپاه پیشوا تا دانشگاه آزاد اسلامی برگزار میشود شرکت کنید و بر شکوه و عظمت مراسم بیافزایید.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای