امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:43 | تعداد بازدید : 1181 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم نگران گرانی هستند

  امام جمعه قرچک گفت: رهبر معظم انقلاب هفت سالی است مدام تذکر می‌دهند و نگران هستند، شما باید پاسخ دهید؟ ، چون مسئولان دولتی و مجلس را شما سرکار آورده‌اید، از آن‌ها ...

  امام جمعه قرچک گفت: رهبر معظم انقلاب هفت سالی است مدام تذکر می‌دهند و نگران هستند، شما باید پاسخ دهید؟ ، چون مسئولان دولتی و مجلس را شما سرکار آورده‌اید، از آن‌ها بپرسید چه کردند؟/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،حجت‌الاسلام حجت‌اله اسماعیلی در خطبه‌های نماز دشمن شکن جمعه قرچک با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا علیه‌السلام اظهار کرد: امام سجاد علیه‌السلام در مناجات شاکین عرضه می‌دارد «به تو شکایت می‌کنم از نفسی که همواره به بدی فرمان می‌دهد و یک لحظه رهایمان نمی‌کند».

  وی گفت: تمام دستورات و اوامر و نواهی و واجبات و محرمات از سوی حضرت خالق و پیامبرش و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام برای حفظ حرمت انسان و سعادت اوست و اگر فلسفه دین و دینداری و حفظ شئون انسانی را اگر بدانیم با جان و دل از آن استقبال می‌کنیم.

  امام جمعه قرچک با بیان این‌که بشریت امروز با آگاهی‌هایش به سمت دین گرایش دارد و دنیا تشنه اصول انسان ساز است، عنوان کرد: امام رضا علیه‌السلام فرمودند «اگر مردم محاسن تعالیم ما و معارف ما را می‌دانستند از ما پیروی می‌کردند.»

  ملت ایران هرگز سست نمی‌شود / عده‌ای فقط تماشاچی هستند

  وی بیان داشت: مقاومت در تحریم‌ها باعث عزت و اقتدار می‌شود. میزان مقاومت به غنی بودن مردم و کشورها است و همچنین توکل و توسل با ظرفیت‌های موجود و تلاش ممکن و مضاعف است.

  حجت‌الاسلام اسماعیلی افزود: ملت ایران با ظرفیت‌های بی‌بدیلی که دارد هرگز سست نمی‌شود و همچنان مقاومت می‌کند ولی عده‌ای فقط تماشاچی هستند و از فرصت‌ها استفاده می‌کنند.

  واکنش امام جمعه قرچک به نامه نگاری برخی افراد / کسانی که باعث مشکلات مردم هستند امروز طلبکار هستند!!

  وی با بیان این‌که مردم نگران گرانی هستند، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب هفت سالی است مدام تذکر می‌دهند و نگران هستند، شما باید پاسخ دهید؟ ، چون مسئولان دولتی و مجلس را شما سرکار آورده‌اید، از آن‌ها بپرسید چه کردند؟

  امام جمعه قرچک خطاب به برخی از افرادی که خود مسبب مشکلات مردم هستند و امروز طلبکار هستند، افزود: بعد از ۴۰ سال در همه جا مسئولیت داشتید، کارشکنی کردید، به نقشه‌های دشمن کمک کردید، زمینه‌های فتنه را به‌وجود آوردید ، امروز طلب کار هستید؟!

  امروز استکبار به زانو درآمده است / به ورشکسته‌های سیاسی اجازه حیات نمی‌دهیم

  وی با اشاره به آخرین وضعیت استکبار جهانی گفت: امروز استکبار به زانو در آمد، جرأت مقابله با نیروهای مسلح ایران را ندارند، آن‌ها به‌دنبال بهانه و قطعنامه است تا مجوز حرکت‌های کشتی‌های ما را بگیرد حال شما دهان باز کردید.

  حجت‌الاسلام اسماعیلی اظهار داشت: ملت ایران به ورشکسته‌های سیاسی، ناتوان و وابسطه و اشرافی اجازه حیات مجدد نخواهیم داد و تمام کسانی که ما را تا دم مرگ بردند حال امروز دم از دوستی می‌زنند، چرا؟ ، واقعاً دوست شدند خیر دوست نشده‌اند، رهبر معظم انقلاب فرمودند: دشمن به ضعف اقتصادی و وضعیت دفاعی ما چشم دوخته است باید محکم شد، باید به ارزش‌ها بهاء داد، به اصول بهاء داد اگر گفته شود ارزش‌ها را رها کنید تا مشکلات حل شود این نهایت جهالت و غفلت و بیچارگی است.

  وی ادامه داد: این همان هدف اصلی دشمن است که با عوامل نفوذ حرکت می‌کند، دشمن ما ظالم، خبیث، شیطان بزرگ، مکار، دروغگو، بی‌رحم و احمق است. به‌دنبال قطعنامه جدید علیه ایران است و این بار هم اروپائی‌ها هم همراهی نکردند، آمریکای امروز همان آمریکای سال ۶۷ است که ۲۹۰ نفر بی‌گناه را در دریا پرپر می‌کند بعد می‌گوید اشتباه شده است و بلافاصله فرمانده ناوش مدال شجاعت دریافت می‌کند.

  علت اصلی گرانی چیست؟

  امام جمعه قرچک تاکید کرد: با توجه به این‌که مشکلات اقتصادی ما نتیجه مدیریت اشرافی و بی‌دردی و بی‌توجهی به اصول است، برعکس اقتدار ما در عرصه‎های علمی و فناوری و نظامی نتیجه مدیریت جهادی و انقلابی است و ملت ما، ملت نبرد و مقاومت و مجاهدت است.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: کشور و ملت ایران اهل بصیرت است و هیچ‌گاه مغفول، مرعوب و معیوب نمی‌شود. کشور ما مستقل و آزاد است و بخاطر همین مقتدر است.

  http://nedayepishva.com/?p=63700&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   232 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای