امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۳۵ | تعداد بازدید : 14691 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم زیر بار مشکلات له می شوند و رئیس جمهور پاسخ بدهد یا ندهد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:در دو ماهه اخیر تلاطم و فراز و نشیبهایی در بازار ...

  مردم زیر بار مشکلات له می شوند و رئیس جمهور پاسخ بدهد یا ندهد

  خطیب جمعه پیشوا گفت:این که مجلس و نمایندگان طرح سوال از رئیس جمهور را داده اند و رئیس جمهور برای پاسخ بیاید یا نیاید!مردم زیر بار مشکلات له می شوند و حتی رئیس جمهور حاضر به پاسخ دادن نیست.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:در دو ماهه اخیر تلاطم و فراز و نشیبهایی در بازار سکه ، ارز ،لوازم خانگی وصنعتی ، لبنیات و …اتفاق افتادو همین عدم ثبات باعث احتکار خیلی از انبار داران گردید تا به بهانه گرانی، اجناس خود را وارد بازار نکنند.
  وی افزود:عدم اعتماد بازاریان نسبت به یکدیگر و بی اعتمادی سرمایه گذاران به بازار داخلی نیز از پیامدهای بی ثباتی در بازار ایران محسوب میشود.
  باقری با اشاره به برنامه ریزی های موفقیت آمیز دشمن برای ایجاد بی ثباتی در ایران بیان داشت:جنگ های روانی و مدیریت شده توسط رسانه های داخل و خارج برای اینکه مردم خسته بشوند ، فقر و گرانی و بی ثباتی و کم کاری برخی مسئولان باعث نا امیدی مردم نسبت به مسئولان و دولت شده است.

  وی در ادامه اضافه کرد: فراخوان دشمن به برگزاری تجمعات ، آشوب و اغتششاش در روز گذشته به نیت ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم و حاکمیت موفقیت آمیز نبود و تنها در دو شهر تجمعاتی کوچک برگزار شد. امام جمعه پیشوا گفت:دشمن با کمک منافقینی که ارام ارام وارد کشور شدند برای اینکه مردم را به سمت اعتراض خیابانی سوق بدهند و قائله محور مقاومت در میان کشورهای مسلمان منطقه تمام شود تمام تلاش خود را به کار گرفته اند.

  وی با اشاره به کم کاری برخی از مسئولان بیان نمود: دشمن در جایی وارد عمل می شود که بسترهای لازم برایش فراهم باشد و اگر مسئولان و مردم از آنها حمایت نکنند جرات ورود ندارند.
  باقری افزود:نا کار آمدی و بی مبالاتی مسئولان در افزایش نرخ کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم باعث نارضایتی مردم و سوءاستفاده دشمن شده است.

  خطیب جمعه پیشوا اظهار کرد:این که مجلس و نمایندگان طرح سوال از رئیس جمهور را داده اند و رئیس جمهور برای پاسخ بیاید یا نیاید!مردم زیر بار مشکلات له می شوند و حتی رئیس جمهور حاضر به پاسخ دادن نیست.

  وی نداشتن خلاقیت بین مسئولان را از مشکلات نظام اداری کشور دانست و بیان کرد:برای تودیع و معارفه مسئولان مراسم عریض و طویل برگزار می کنند و همان مسئول منتظر است دستورالعمل از بالا بیاید تا اجرا کند ،هر شخصی جای این مسئول از عهده این سمت بر می آید.

  باقری با اظهار گله مندی نسبت به عملکرد دستگاه قضا گفت:توده مردم نگران هستند و دستگاه نظارتی باید بدون اغماض با فساد و مسئولان نالایق برخورد کند و مدیران شجاع،لایق ،دلسوز و کاردان را جایگزین کند.
  وی گفت:هماهنگی در تیم اقتصادی دولت وجود ندارد و هر کدام از مسئولان یک حرف می زنند ،نمی خواهیم مردم را ناامید کنیم یا سیاه نمایی کنیم اما با این روش نمی توانیم مملکت را درست کنیم.
  امام جمعه پیشوا بیان داشت:برای مردم از برنامه های برون رفت از این وضعیت بگویید نه اینکه در پشت قاب تلویزیون از مقصر خطاب نمودن دولت های قبل صحبت کنید.
  وی در خصوص صحبت های رئیس جمهور منفور آمریکا در باب مذاکره با ایران بدون پیش شرط خاطر نشان کرد:در این چند سال با مذاکره به کجا رسیدیم و تنها موج روانی بین المللی علیه کشور ایران به وجود آمد،ترامپ و سیاستمداران آمریکا به دنبال این هستند تا با زور و فشار و تهدید مردم را دو دسته کنند.
  باقری افزود: پیامد این مذاکرات فرسایشی کردن مذاکره بود تا دو طرف به این نتیجه برسند که مذاکره کنند یا نکنند.
  وی بیان نمود:هدف آمریکا از بیان پیشنهاد در باب مذاکره، در آمدن صدای مخالف و موافق است و امروز میبینیم کسانی را که در فتنه ۸۸ با رافت اسلامی با آنها برخورد شد دو صدا شده اند و می گویند مذاکره کنیم.
  امام جمعه پیشوا در پایان خاطر نشان کرد:تنها راه نجات از این وضعیت حفظ اتحاد ،انسجام و وحدت طبق دستور قرآن ،انبیاء، امام و رهبری است،نه تنها در کل کشور بلکه در شهرستان هم باید یک صدا شویم ،همیشه بدهکار جمهوری اسلامی بوده ایم اما حق شهرستان پیشوا خیلی بیشتر از اینها بوده است./انتهای پیام

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای