امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۹ | تعداد بازدید : 175810 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت می کنند/ سوء مدیریت صدای مردم را در آورده است

  مردم در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت می کنند/ سوء مدیریت صدای مردم را در آورده است امام جمعه موقت پیشوا گفت: مردم ایران در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت می کنند لکن مشکل سوء ...

  مردم در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت می کنند/ سوء مدیریت صدای مردم را در آورده است

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: مردم ایران در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت می کنند لکن مشکل سوء مدیریت است که صدای مردم را در آورده است، دست از بی صداقتی ها بردارید و اعتماد مردم را لکه دار نکنید.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین الهایی سحر در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک ولادت خاتم انبیا، محمد مصطفی (ص) و امام جعفرصادق ع اظهار داشت: نامگذاری این ایام به منظور ایجاد وحدت میان مذاهب توسط امام خمینی ره و مقام معظم رهبری بعنوان منادیان واقعی وحدت در دنیا نشان از این دارد که جمهوری اسلامی در حرف و عمل تاکید بر حفظ وحدت میان شیعه و سنی دارد.

  وی افزود: وحدت میان مذاهب باید حفظ شود و کشور ایران توانسته مذاهب مختلف را در کنار هم قرار دهد، کسانی به نام شیعه علیه مذهب اهل سنت و بزرگان آنها حرفهای اختلاف افکنی بزنند قطعا شیعه نیستند و همچنین کسانی از مذهب اهل سنت برای دفاع، حرفهای اختلاف افکن بزنند قطعا اهل سنت نیستند.

  امام جمعه موقت پیشوا ضمن گرامیداشت ۵آذر روز بسیج مستضعفان بیان کرد: تشکیلات عظیم الهی و خدایی بسیج با تفکرات امام راحل تاسیس گردید و امروز برکات بسیج نشان از رسیدن بسیج به همان چشم انداز پیش بینی شده توسط امام راحل دارد.

  وی در ادامه اضافه کرد: تشکیل هسته های بسیج در تمام دنیا نشان از این دارد که اگر در کشور ما بسیج مردمی موفق نبود هیچ گاه در کشورهای اسلامی مانند سوریه و لبنان و عراق بسیج مردمی تشکیل نمی دادند.

  الهایی سحر با اشاره به اعترافات دشمنان نظام و انقلاب در خصوص عملکرد بسیج بیان داشت: مجموعه عظیم و خالصانه بسیج بدون هیچ چشم داشتی و نزدیک به ۴۰ سال در زمینه های مختلف فعالیت کرد و روز به روز مقتدر تر، پویاتر و متخصص تر
  گردید تا جایی که در موضوعات دفاعی و امنیتی حرف اول در منطقه را می زند و در دنیا عنوان هشتم را به خود اختصاص داده است.

  وی افزود:قله های عالم را با بسیج فتح خواهیم کرد، آرزوی دشمن این است چنین جوانانی در کشور تقویت نشوند و مورد حمایت قرار نگیرند اما بسیج با شاخصه های مختلف بخصوص در موضوع ولایت مداری و با اشاره مقام معظم رهبری دنیا را زیر و رو می کنند.

  امام جمعه موقت پیشوا در خصوص توافق شکست خورده و فشل برجام و امیدوار شدن مسئولان کشور به اروپاییها خاطر نشان کرد: مدت ۶سال به بهانه رفع مشکلات اقتصادی ملت ایران را معطل گذاشتید و در نهایت با اعلام خروج آمریکا از توافق برجام امیدوار به اروپایی شده اند که مدتهاست هیچ مشکلی را حل نکرده است.
  وی افزود: مسئولان کشور ما جرات خروج از برجام را نداشتند چرا که از کدخدا واهمه دارند.

  الهایی سحر در پایان گفت: مردم ایران در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت می کنند لکن مشکل سوء مدیریت است که صدای مردم را در آورده است، دست از بی صداقتی ها بردارید و اعتماد مردم را لکه دار نکنید.

  ۳۰۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای