امروز : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۰ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۱۸ | تعداد بازدید : 461 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم بی خبر و درگیر مشکلات اقتصادی و لابی ترویج دهنده محصولات تراریخته

  مردم بی خبر و درگیر مشکلات اقتصادی و لابی ترویج دهنده محصولات تراریخته به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ در شرایطی که مردم و مسئولان درگیر مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند لابی ترویج ...

  مردم بی خبر و درگیر مشکلات اقتصادی و لابی ترویج دهنده محصولات تراریخته

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ در شرایطی که مردم و مسئولان درگیر مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند لابی ترویج دهنده تراریخته ودانش آموختگان راکفلری رابط با بیگانگان و بخصوص ماموران امنیتی خطرناک امریکایی نشان از نفوذی خطرناک در حوزه کشاورزی و امنیت غذایی و تهدید سلامتی جامعه و محیط زیست و ذخایر ژنتیکی ارزشمند کشور را دارد.

  این افراد در حال تلاش خزنده برای تراریخته کردن ایران با تجمع در سازمان محیط زیست و تحت کنترل عیسی کلانتری معروف به پدر خوانده تراریخته هستند که ضرورت توجه جدی نیروهای امنیتی به بررسی این نفوذ نگران کننده در حوزه تهدیدات زیستی را مطرح می سازد.

  «ماه عسلِ» فرستاده امنیتی‌ آمریکا در «پژوهشکده» بیوتکنولوژی کشاورزی کرج

  کوئین ــ دوست نزدیک کیسینجر و افسر امنیتی کهنه‌کار آمریکایی ــ به ایران آمد؛ خودش اذعان می‌کند: «مسئول پژوهشکده مرا دعوت کرد و به‌بهانه‌ گفتمان حول بیوتکنولوژی، راه نفوذ سیاسی در ایران را باز کردم؛ درست مثل شوروی… سفر به پژوهشکده “ماه عسل” ما بود».

   از روز اول هزاره سوم میلادی، «بنیاد راکفلر» مسئولیت «بنیاد جایزه جهانی غذا» را به افسر کهنه‌کار امنیتی، «کنت مایکل کوئین» واگذار کرد. او از ۱۹۷۰ میلادی، دوست و همکار نزدیک «هنری آلفرد کیسینجر» و از سال ۱۹۶۸ کارمند شورای امنیت ملی آمریکا بوده است.

  کنت کوئین، تنها شهروند ایالات متحده است که مدال نیروی هوایی آمریکا را به‌دلیل هدایت بیش از ۱۰۰ عملیات نظامی از آن خود کرده؛ این خود به‌تنهایی نشانگر سطح بالای امنیتی این فرد است.

  مستندات نشان می‌دهد وی چهار سال پیش در سال ۱۳۹۳ شمسی، در چنین روزهایی از شهریور ماه، به‌دعوت مسئول وقت «پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی» به ایران آمد. کوئین به‌بیان خودش در این سفر پایه‌های نفوذ در عرصه غذای مردم ایران را محکم کرد و به‌تصریح خودش «به‌بهانه بیوتکنولوژی، مسیر نفوذ و برقراری ارتباط سیاسی با ایران را باز کرد؛ درست مثل نفوذ آمریکا در اتحاد جماهیر شوروی».

  سوگ‌مندانه در این جلسه محمود حجتی، بر اثر عدم توجه و دقت لازم، در تور دعوت انجام‌شده «تیم ایرانی رابطان کوئین» قرار گرفت؛ کوئین با افتخار گزارش داد: «حجتی لیدر جمعیتی بوده که دقایقی «ایستاده تشویقش کردند»؛ ضمن اینکه هدایای ارزشمند و نفیسی از سوی وزیر جهاد کشاورزی ایران به او اهدا شد». او چنان از پیامدهای سفرش به این پژوهشکده راضی است که از این سفر به «ماه عسل»‌ تعبیر می‌کند.

  بر همین اساس در این جلسه نیز ــ مانند جلسات مشابه ــ حضور عیسی کلانتری و برخی از عناصر «حلقه خاص» قابل توجه است؛ همچنین حضور برخی «مهمانان خاص» که نقش سرپلهای این جریان با عوامل خارجی را بازی می‌کنند نیز قابل توجه است. ارتباط‌گیری و نفوذ این «جریان جهانی خاص» منحصر به این یک مورد نیست؛ موارد متعددی از کنشهای فعال این «جریان خاص» طی سالهای اخیر مشاهده شده است.

  نکته مهم اینجاست که تجمعی از کسانی که ذیل «بنیاد راکفلر» دکتری گرفته‌اند، در پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزیــ و البته در مراکز دیگر ــ حضور دارند که رهبری این «جریان خاص» نیز به‌عهده این جمع است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای