امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 دسامبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 13:12 | تعداد بازدید : 6980 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم از بی‌عدالتی‌ها و حقوق‌های نجومی گله دارند

      به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جشن بزرگ پیامبر مهربانی  در صفائیه شهرری با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان محلی برگزار شد. سید حسین نقوی حسینی در این مراسم اظهار داشت: رسول اکرم(ص) در ...

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک گفت:‌ مردم از فقر و نبودها نگران نیستند و حاضرند یک قرص نان را با هم بخورند ولی دل مردم از بی‌عدالتی‌ها، تبعیض‌ها و حقوق‌های نجومی به درد می‌آید و نمی‌توانند تحمل کنند.

   

  سید حسین نقوی حسینی

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جشن بزرگ پیامبر مهربانی  در صفائیه شهرری با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان محلی برگزار شد.

  سید حسین نقوی حسینی در این مراسم اظهار داشت: رسول اکرم(ص) در میان اعرابی مبعوث شد که امروز سطح جاهلیت آنها را می‌بینیم در آن زمان که بسیار جاهل‌تر از این بودند.

  وی افزود: پیامبر(ص) در مدت ۲۳ سال با سختی‌های فراوانی روبه‌رو بود تا بتواند اطرافیان خود را به اسلام دعوت کند و سرانجام توانست تمدن رم و ایران را به زانو دربیاورد.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نکته مهّم این است که رمزگشایی کنیم که پیامبر چگونه توانست بزرگترین تمدن بشری را در ۲۳ سال پایه‌گذاری کند.

  نقوی حسینی با بیان اینکه جامعه امروز ما نیازمند بازخوانی حاکمیت پیامبر(ص) است گفت: حضرت امام خمینی(ره) به تنهایی مسیر انقلاب را شروع کرد و با وحدت مردم به ثمر رساند.

  وی اذعان داشت: مردم از فقر و نبودها نگران نیستند و حاضرند یک قرص نان را با هم بخورند ولی دل مردم از بی‌عدالتی‌ها، تبعیض‌ها، غارتگری‌ها و حقوق‌های نجومی به درد می‌آید و نمی‌توانند تحمل کنند.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر به سنت رسول خدا(ص) برنگردیم و نوع حکومت پیامبر را بازخوانی نکنیم محکوم به شکست می‌شویم.

  نقوی حسینی با اشاره به اینکه جایگاه‌ها در کشور با انتخاب مردم شکل می‌گیرد تأکید کرد: در انتخابات با شناخت و آگاهی و درست انتخاب کنید چرا که برای حفظ این نظام جان بسیاری از جوانان را هزینه کرده‌ایم.

  در پایان این مراسم نیز از تعدادی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم تجلیل شد.

   

  منبع:تسنیم

   1,236 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای