امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:08 | تعداد بازدید : 6524 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم با ارائه آمار و برگزاری همایش چیزی لمس نمی‌کنند/ اصلاح اقتصاد و وضعیت معیشت مردم نیازمند تلاش‌های شبانه‌روزی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  حجت‌الاسلام و المسلمین محمد الهایی سحر در خطبه‌های نماز جمعه پیشوا اظهار داشت: بی‌تقوایی زمینه ورود به جهنم را فراهم می‌کند. وی با تاکید بر تربیت فرزندان گفت: ...

  امام جمعه موقت پیشوا، تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اصلاح اقتصاد و وضعیت معیشت مردم را نیازمند تلاش‌های شبانه‌روزی دانست و گفت: مردم با ارائه آمار و برگزاری همایش چیزی لمس نمی‌کنند.

  مردم با ارائه آمار و برگزاری همایش چیزی لمس نمی‌کنند/ اصلاح اقتصاد و وضعیت معیشت مردم نیازمند تلاش‌های شبانه‌روزی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  حجت‌الاسلام و المسلمین محمد الهایی سحر در خطبه‌های نماز جمعه پیشوا اظهار داشت: بی‌تقوایی زمینه ورود به جهنم را فراهم می‌کند.

  وی با تاکید بر تربیت فرزندان گفت: همواره تلاش کنید محبت پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت علیهم‌السلام در دل فرزندانتان قرار بگیرد.

  امام جمعه موقت پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی به‌ویژه شهیدان باهنر و رجایی و تبریک هفته دولت به همه دولتمردان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی کشور عنوان کرد: ایام سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی و یاران با وفای آنان در تقویم انقلاب اسلامی با عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

  وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع دولتمردان بیان داشت: رهبر فرزانه انقلاب در جمع دولتمردان بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکید فرمودند.

  حجت‌الاسلام الهایی سحر تاکید کرد: باید تلاش شبانه‌روزی انجام داد تا اقتصاد و وضعیت معیشت مردم اصلاح شود. قطعاً با ارائه آمار و برگزاری همایش مردم چیزی لمس نمی‌کنند.

  از اعتماد به آمریکا چیزی حاصل ایران نشده است

  وی با تاکید بر این‌که به دیپلماسی فعال همه جانبه نیاز داریم، گفت: در طول تاریخ همواره شاهد بدعهدی‌های آمریکا بوده‌ایم. هرگز نباید اقدامات نقدی در برابر وعده‌های دولت آمریکا داشته باشیم.

  امام جمعه موقت ورامین با بیان این‌که از اعتماد به آمریکا چیزی حاصل ایران نشده است، خاطرنشان کرد: آمریکا دشمن ما است و شب و روز برای از بین بردن نظام برنامه‌ریزی می‌کند.

  اقتصاد مقاومتی با شعار بالای سربرگ‌ها محقق نمی‌شود

  وی با تاکید بر توجه به توانایی‌های داخلی گفت: باید همواره به توان داخلی تکیه داشته باشم و هرگز نباید کاری به رفت و آمدهایی که هیچ سودی برای ایران ندارد، داشته باشیم چراکه این رفت و آمدهای بی‌ سود هیچ ثمره‌ای برای ما نخواهد داشت.

  الهایی سحر بیان داشت: باید همواره فرمایشات رهبر معظم انقلاب نصب‌العین ما باشد و در راستای تحقق منویات معظم‌له برنامه‌ریزی کرد. قطعاً با بیان شعار سال در سربرگ‌ها کاری صورت نمی‌گیرد و تحقق فرامین رهبری نیازمند اقدامات جدی و عملی است.

  آمریکا از توان نظامی ایران احساس خطر می‌کند

  وی با تاکید بر افزایش توان نظامی عنوان کرد: آمریکا از توان دفاعی ایران احساس خطر می‌کند.

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: باید همواره نسبت به کارهای فرهنگی اهمیت قائل شویم.

  آزاداندیشی ولنگاری نیست

  الهایی سحر با بیان این‌که آزاد اندیشی ولنگاری نیست،‌تصریح کرد: هرگز نباید بگذاریم دشمن فرهنگ خود را به ما القاء کند.

  وی با انتقاد به عملکرد برخی مهدهای کودک گفت: در برخی از مهد کودک‌ها موسیقی پاپ آموزش داده می‌شود و مسئولان باید عملکرد این مهدها را بررسی کنند.

  امام جمعه موقت پیشوا در پایان بر مراقبت نسبت به آسیب‌های فضای مجازی تاکید کرد.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۲۸۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای