امروز : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 5 آگوست, 2021 | ساعت انتشار خبر : 18:21 | تعداد بازدید : 3015 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم ایران در ۲۸ خرداد حماسه‌ای پرشور خلق کردند

  رئیس قوه قضائیه گفت: از مردم متدین و زمان‌شناس که با تمام تلاشی که دشمنان داشته‌اند در ۲۸ خردادماه پای صندوق‌های رأی حاضر شدند، تشکر می‌کنم./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام ...

  رئیس قوه قضائیه گفت: از مردم متدین و زمان‌شناس که با تمام تلاشی که دشمنان داشته‌اند در ۲۸ خردادماه پای صندوق‌های رأی حاضر شدند، تشکر می‌کنم./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در مراسم تحلیف آیت الله رئیسی به عنوان سیزدهمین رئیس جمهور کشورمان، با درود بر روح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر و شهیدان بزرگوار و والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، برای همه جانبازان و آزادگان و خانواده معظم آن‌ها سلامت و برای همه بیماران شفای عاجل از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد.

  وی ابراز امیدواری کرد که در روزهای پایانی و پر خیر و برکت ماه ذی الحجه همگان از فضائل این ماه عظیم برخوردار شوند.

  رئیس قوه قضاییه با تشکر از مردم متدین، بصیر و زمان شناس کشورمان تصریح کرد: مردم با وجود همه تلاشی که دشمنان و بدخواهان کردند، در ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ پای صندوق‌های رای حاضر شدند و یک بار دیگر برگ زرینی را بر افتخارات ملت مسلمان و متدین و انقلابی افزودند و فردی که شایسته و مورد نظر آن‌ها بود را برای یک دوره چهار ساله جهت اجرای مسائل حکومت انتخاب کردند. برای آن‌ها عزت و سربلندی را از خداوند خواستارم.

  حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه از همه برگزار کنندگان انتخابات که شرایط امن و آرام و اطمینان بخشی را برای اخذ آرای مردم و صیانت از آرای آن‌ها فراهم کردند، کمال تشکر را دارم، افزود: از همه کسانی که در دوره‌های مختلف ریاست جمهوری، خدمت صادقانه به نظام و مردم داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

  وی یادآور شد: مردم با انتخابشان، قدرت و مسئولیت بزرگی را به دوش رئیس جمهور می‌گذارند و رئیس جمهور طبق قانون اساسی، عالی‌ترین مقام کشور پس از مقام معظم رهبری است و مسئولیت اجرای قانون اساسی و ریاست قوه مجریه – به جز در اموری که به رهبری مربوط می‌شود- را بر عهده دارد.

  رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: این قدرت قانون و مسئولیت، امانتی است که به رئیس جمهور سپرده شده و رئیس جمهور امروز در پیشگاه قرآن کریم و در خانه ملت و مجلس شورای اسلامی، با حضور رئیس قوه قضاییه و شورای محترم نگهبان به خداوند قادر متعال سوگند یاد می‌کند که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی کشور باشد و همچنین سوگند یاد می کند که همه استعداد و صلاحیت خود را برای انجام مسئولیت به کار گیرد و خود را وقف خدمت به مردم و اعتلای کشور نماید.

  حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور با کمک سایر قوا و نخبگان و مردم در این مسئولیت خطیر بیش از پیش موفق باشد و همانگونه که در روز تنفیذ مطرح کرده است، هر چه سریع تر در رفع مشکلات مردم، ایجاد اشتغال، کنترل بازار، کاهش نرخ تورم، کاهش گرانی سرسام آور و حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری اقدام عاجلی داشته باشد.

  رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: رئیس جمهور همچنین در از بین بردن زمینه فساد، رانت و تبعیض و اصلاح ساختارهای پیچیده اداری اقدام لازم به عمل آورد.

  وی تاکید کرد: امیدوارم رئیس جمهور نسبت به اجرای همه اصول قانون اساسی مخصوصا بندهای ۱۶ گانه اصل سوم قانون اساسی و اصولی که حقوق آحاد جامعه را تامین می کند، اهتمام لازم داشته باشد.

  حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با تاکید بر اینکه قوه قضاییه برای کمک به دولت و گسترش عدل و عدالت و حمایت از حقوق مردم و از آزادی های مشروع و مبارزه با فساد آمادگی لازم را دارد و با تمام توان کمک خواهد کرد، گفت: همچنین دستگاه قضا در مبارزه بی امان با فساد در ساحت‌های مختلف جدی تر از همیشه خواهد بود.

  رئیس قوه قضاییه در پایان توفیق همگان و طول عمر با برکت مقام معظم رهبری را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد.

  انتهای پیام/

  http://nedayepishva.com/?p=72609&preview=true لینک کوتاه

   240 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای