امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۰ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۳۹ | تعداد بازدید : 14125 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم انقلاب نمودند و آن را به دست مسئولان سپردند/مسئولان باید خدمت کنند نه حکومت

  خطیب جمعه پیشوا گفت:مردم انقلاب  کردند و آن را به دست مسئولان سپردند و مسئولان باید به جای حکومت کردن به مردم خدمت کنند؛حیف است مردم را از دست بدهیم و این ...

  خطیب جمعه پیشوا گفت:مردم انقلاب  کردند و آن را به دست مسئولان سپردند و مسئولان باید به جای حکومت کردن به مردم خدمت کنند؛حیف است مردم را از دست بدهیم و این همه جوان دارای ابتکار و خلاقیت را نادیده بگیریم و باعث دلسردی مردم شویم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین حسینی در خطبه های امروز نماز جمعه پیشوا ضمن تبریک فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی اظهار داشت:۱۲ فروردین ماه  روزی است که ملت ایران حکومت را مشخص کردند و ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند و با انتخاب خود به حکومت های غرب و شرق پشت کردند.

  وی افزود:رای مردم پیام مهمی را در بر داشت و مشت محکمی بر دهان بیگانگان کوبید؛ این وظیفه مسئولان است که مراقب باشند چرا که اگر خلافی از آنها سر بزند ضربه های محکمی به اسلام وارد شود.

  خطیب جمعه پیشواهمچنین با تبریک ۱۳رجب  روز ولادت امیرالمومنین و شروع مراسم اعتکاف گفت: سنتی نبوی اعتکاف چندین سال است در کشور اجرا می شودو عده زیادی از مردم و بخصوص جوانان را به گوشه نشینی و عبادت در مساجد فرا می خواند.

  وی در ادامه افزود:مراسم معنوی اعتکاف  توفیقات فراوانی برای مردم بخصوص جوانان به همراه داشته است و باعث افزایش اخلاص شده است چراکه تمرینی برای رسیدن به معنویت است .

  حسینی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جدید بیان نمود:رهبر معظم انقلاب سال جدید را به نام حمایت از کالای ایرانی نامیدند و این مساله نباید در حد شعار باقی بماند ؛این نامگذاری در حقیقت مهمترین کار در زمینه اقتصاد مقاومتی است و بر حسب معیار و محاسبات دقیقی از سوی معظم له انتخاب شده است.

  وی تاکید کرد:از تولید کنند گان کشور تقاضا داریم اجناس مرغوب با در نظر گرفتن تمام استانداردها تولید کنند که مایه آبروی نظام و رهبری باشد و باعث نشود مردم به کالای ایرانی دست رد بزنند.

  خطیب جمعه پیشوا با اشاره عدم کیفیت بسیاری از تولیدات داخلی گفت:از مسئولان تقاضا داریم که با حمایت خود و بها دادن به تولید کنندگان اقدامات موثری در جهت افزایش کیفیت تولیدات داخلی بردارند و جلوی افسار گسیختگی ها را بگیرند.

  وی در پایان تصریح کرد:مردم انقلاب  کردند و آن را به دست مسئولان سپردند و مسئولان باید به جای حکومت کردن به مردم خدمت کنند؛حیف است مردم را از دست بدهیم و این همه جوان دارای ابتکار و خلاقیت را نادیده بگیریم و باعث دلسردی مردم شویم.

   

  ۱۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای