امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 7 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:27 | تعداد بازدید : 1341 نفر | امتیاز خبر :
 • مرحله دوم کمک مومنانه/توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توسط ناحیه بسیج پیشوا

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: در مرحله دوم رزمایش همدلی کمک مومنانه ۱۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا شهرستان پیشوا توزیع شد/ به گزارش ندای پیشوا, مرحله دوم رزمایش همدلی و ...

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: در مرحله دوم رزمایش همدلی کمک مومنانه ۱۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا شهرستان پیشوا توزیع شد/

  به گزارش ندای پیشوا, مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مجموعه سپاه شهرستان پیشوا صبح امروز با حضور حجت الاسلام باقری امام جمعه و حسین عباسی فرماندار و سرهنگ سلطانی فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان پیشوا برگزار شد.

  سرهنگ سلطانی فرمانده سپاه پیشوا در این رزمایش در ناحیه بسیج پیشوا اظهار کرد:دومین مرحله از رزمایش همدلی کمک مومنانه در شهرستان پیشوا انجام شد که ۱۵۰۰ بسته معیشتی آماده سازی شده که شامل برنج و روغن و گوشت و مرغ و…می باشد.

  وی افزود: این رزمایش مختص جامعه هدف است که برای مشاغل آسیب دیده کرونا یعنی کارگران ساختمانی و… که در سپاه شهرستان پیشوا توسط مساجد و پایگاه های بسیج و مردم و خیرین جمع آوری شده و به مردم عزیزی که شناسایی شدند توزیع خواهد شد.

  سلطانی تصریح کرد: این که همه مساجد و پایگاه های بسیج و خیرین و مردم و مسئولین دورهم جمع می شویم و پای کار آمدیم همه در جهت ولایت حضرت زهرا(س) است.

  وی ادامه داد: مرحله بعدی رزمایش هفته آینده آغاز می شود با حساب مشترکی که در مجموعه شهرستان باز شده و با همت مسئولین بزرگوار این وحدت و همدلی می تواند صورت بگیرد انشالله حداقل دو سری رزمایش دیگر تا پایان ماه مبارک رمضان در مجموعه شهرستان داشته باشیم.

  انتهای پیام/*

  ۱۳۸ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای