امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:07 | تعداد بازدید : 4735 نفر | امتیاز خبر :
 • مراقب تبلیغات سمی دشمن در خصوص فرار مغزها باشیم

  مراقب تبلیغات سمی دشمن در خصوص فرار مغزها باشیم به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه شهرستان پیشوا در جلسه شواری اداری گفت: دشمن با وارونه جلوه دادن پیشرفت های علمی ایران در فضای ...

  مراقب تبلیغات سمی دشمن در خصوص فرار مغزها باشیم

  به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه شهرستان پیشوا در جلسه شواری اداری گفت: دشمن با وارونه جلوه دادن پیشرفت های علمی ایران در فضای مجازی، تلاش دارد که نظام را ناکارآمد جلوه داده و زمینه فرار مغزها را از کشور فراهم کند.
  حجت الاسلام روح الله باقری افزود: با بررسی تمامی ابعاد و مسائل کشور در چهل سال گذشته، امروز ایران اسلامی در بهترین شرایط بین المللی و نفوذ منطقه ای قرار دارد و اتفاقات روزهای اخیر حول محور ایران و مقاومت ملت ایران در برابر آمریکا و انگلیس نشان داد آنچه باعث پیروزی ما و عقب نشینی دشمن می شود، مقاومت است.
  وی گفت: یکی از نقاط قوت ایران اسلامی، برخورداری از نیروهای جوان، انقلابی، باسواد، متدین و متخصصی است که به برکت وجودشان، کشور توانسته قله های علمی جهان را فتح کند.
  باقری با بیان اینکه دشمن اطلاعات مربوط به رشد و پیشرفت علمی ایران را وارونه جلوه می دهد، افزود: باید مراقب سم پاشی و حرکات سوء دشمن باشیم چرا که آنان با شناخت نقطقه قوت ایران در استفاده از نیروهای نخبه و جوان، تلاش دارد زمینه فرار مغزها را از کشور فراهم کند.

  ۶۳۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای