امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 19:14 | تعداد بازدید : 2107 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم یادواره غلامرضا تختی در پیشوا برگزار شد + تصاویر

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محسن بوربور معاون اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا تصریح کرد: نخستین یادواره مرحوم غلامرضا تختی طی مراسمی با حضور محمدرضا طالقانی  پیشکسوت ورزش زورخانه ای و باستانی ...

  نخستین یادواره مرحوم غلامرضا تختی طی مراسمی با حضور محمدرضا طالقانی در زورخانه ۱۵خرداد پیشوا برگزار شد.

  یادواره غلامرضا تختی در شهرستان پیشوا برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محسن بوربور معاون اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا تصریح کرد: نخستین یادواره مرحوم غلامرضا تختی طی مراسمی با حضور محمدرضا طالقانی  پیشکسوت ورزش زورخانه ای و باستانی کشور در زورخانه ۱۵خرداد پیشوا برگزار شد.

   

  وی افزود: در مراسم که با حضور یعقوبی شهردار و نظری معاون خدمات شهری، سعید جنیدی و سید مرتضی طباطبایی عضو شورای شهر ، رئیس اطاق اصناف،حجت الاسلام عطایی و محمدجنیدی تولیت آستان امامزاده جعفر(ع) ، خیرین ، پیشکسوتان ورزش باستانی و هیئت های ورزشی همراه بود، ورزشکاران هیئت باستانی با سردم داری مرشد امیر اصفهانی ذکر ائمه اطهار و ۱۴ معصوم را بر زبان آورده و حرکات نمایشی این ورزش را اجرا کردند.

   

  در ادامه مراسم پس از شعر خوانی و اجرای ورزش باستانی، محمدرضا طالقانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اسطوره ورزش ایران “غلامرضا تختی” طی سخنانی گفت : من بسی خرسندم که در جمع مردم ولایی پیشوا هستم؛ بارها و بارها گفتم و بازهم تکرار می کنم هرجا که مردم اجتماع دارند و یاد خدا و ائمه (علیهم السلام) هستند آنجا مقدس است.

   

  این پهلوان کشور و رئیس اسبق فدراسیون زورخانه ای و باستانی در ادامه گفت: زورخانه محلی مقدس است و نباید مورد کم توجهی قرار گیرد ؛ بارها و بارها بی احترامی توسط برخی افراد دیده ام اما چون ورزشی هستم، چیزی بر زبان نیاورده و به توسعه ورزش ادامه دادم.

   

  وی خاطر نشان کرد: ما باید اخلاق و منش مرحوم تختی را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا دچار غفلت و ریا نشویم و کسی را آزرده خاطر نکنیم. امروز کار کردن در ورزش راحت شده و امکانات موجود می باشد اما همه ما باید مردم دار باشیم فرقی نمی کند مسئول جز یا در سطح کلان هستیم ؛ باید بین مردم و در دل مردم باشیم و نگذاریم فرهنگ و مرام پهلوانی از بین برود.

   

  محمدرضا طالقانی در پایان با اشاره به این که ما باید اندیشه مان چیزی بجز خدمت به مردم نباشد گفت : توصیه من به شما دوستان و بزرگان این است که اتحاد و همدلی و جوانمردی رمز پیروزی و پیشرفت است .

   

  گفتنی است در این مراسم محمدرضا طالقانی به عنوان پوریای ولی زمان نامگذاری و مورد استقبال بی نظیر مردم ورزش دوست و پهلوانان شهرستان مقدس پیشوا قرار گرفت و هدایایی به رسم یادبود از سوی تولیت آستان امامزاده جعفر(علیه السلام) ، شهرداری و شورای اسلامی شهر و فرمانداری به این پیشکسوت خوش نام اهدا شد.

   

  در ادامه تصاویر این مراسم را مشاهده می کنید:

  یادواره غلامرضا تختی در شهرستان پیشوا برگزار شد Nedayepishva.com IMG_6848 IMG_6860 IMG_6874 IMG_6878 IMG_6909 IMG_6926 IMG_6957 IMG_6958 IMG_6959 IMG_6969 IMG_6990 IMG_6993 IMG_7004 IMG_7013

   

   448 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای