امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۳۲ | تعداد بازدید : 5990 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم کلنگ زنی ساختمان کلانتری و و پلیس راهور شهرستان پیشوا برگزار شد

  به گزارش خبرنگار اجتماعي پايگاه خبري نداي پيشوا؛در آئین کلنگ زنی پروژه ساختمان کلانتری و پليس راهور شهرستان پیشوا که ساعتي قبل با حضور فرماندهی انتظامی شرق استان تهران سردار ناظري ، ...

  مراسم کلنگ زنی ساختمان کلانتری و و پلیس راهور شهرستان پیشوا برگزار شد

  همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر صبح امروز با حضور مسئولان استان و شهرستان مراسم کلنگ زنی ساختمان کلانتری و پلیس راهور شهرستان پیشوا برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛در آئین کلنگ زنی پروژه ساختمان کلانتری و پلیس راهور شهرستان پیشوا که ساعتی قبل با حضور فرماندهی انتظامی شرق استان تهران سردار ناظری ، فرماندار ،امام جمعه شهرستان ،شهردار و مسئولان شهرستان برگزار شد ،امام جمعه شهرستان پیشوا ضمن تقدیر از حمایتهای فرماندهی انتظامی استان تهران در ارتقای جایگاه امنیتی شهرستان تشکر کرد وگفت:امنیت شهرستان در جایگاه خوبی قرار دارد وامیدواریم با افزایش تجهیزات روز به روز این جایگاه ارتقاء یابد.

  باقری از زحمات و تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی فرماندهی و مأمورین نیروی انتظامی شهرستان  نیز قدردانی کرد وگفت: امنیت و آرامش مردم از مهمترین اهداف نیروی انتظامی باید باشدو تامین امنیت جزء مهمترین دغدغه ها محسوب میشود..

  وی گفت:موضوع امنیت یکی از مسائل مهم هر منطقه است که می‌تواند بسیاری از حوزه‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار داده و در برقراری احساس آرامش و آسایش برای شهروندان نقش به سزایی داشته باشد.

  امام جمعه شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: تمامی مسئولان شهرستان‌ باید مطالبه‌گری در حوزه امنیت را در برنامه‌های خود داشته باشند و این امر در شهرستان ما به خوبی مشاهده می‌شود که با تعامل و رفاقت و همکاری بیشتر شاهد برقراری امنیت بیشتر در شهرستان باشیم.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای