امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 22 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:54 | تعداد بازدید : 1389 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم های شاخص عزاداری محرم در شهرستان پیشوا+جزئیات

  مراسم های عزاداری محرم در شهرستان پیشوا در بیش از 50 هیئت و مسجد برگزار می شود که به مهمترین این مجالس می پردازیم/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مراسم های عزاداری محرم ...

  مراسم های عزاداری محرم در شهرستان پیشوا در بیش از ۵۰ هیئت و مسجد برگزار می شود که به مهمترین این مجالس می پردازیم/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مراسم های عزاداری محرم الحرام در شهرستان پیشوا به شرح ذیل می باشد:

  صحن مطهر جعفربن موسی الکاظم( ع) در فضای باز صحن مطهر با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و فاصله اجتماعی با سخنرانی حجت الاسلام ملک حسینی و حجت الاسلام فرجی و با مداحی حاج عباس حامدی و جعفر شیرازی دهه اول محرم بعد از نماز مغرب وعشا برگزار می گردد.

  هیئت حضرت قاسم بن الحسن (ع) در فضای باز با رعایت کامل پروتکل بهداشتی با سخنرانی حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا و مداحی حاج حسین سیب سرخی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه برگزار می شود.

  هیئت انصارالحسین (ع) بسیجیان شهرستان پیشوا با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز مزار شهدای گمنام با مداحی سیدحسین طالبی و سید محسن گتمیریان برگزار می گردد.

  هیئت فاطمیون بیت الزهرا(ع) پیشوا با رعایت پروتکل های بهداشتی با سخنرانی حجت الاسلام سید احمد بطحائی و مداحی ذاکرین اهل بیت(ع) در مدرسه فاطمیه (س) برگزار می شود.

  مسجد حضرت امام خمینی(ره) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز با سخنرانی حجت السلام عطایی و مداحی ذاکرین اهل بیت(ع) برگزار می گردد.

  رعایت پروتکل های بهداشتی طبق دستورالعمل های ستاد ملی کرونا و همراه داشتن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی الزامی می باشد.

  براساس این گزارش، با توجه به گفته رئیس تبلیغات اسلامی پیشوا تاکنون ۱۰۰ هیئت مذهبی در سامانه بیرق ثبت شده که ۵۰ هیئت تا این لحظه مجوز برگزاری گرفتند.

  http://nedayepishva.com/?p=65411&preview=true لینک کوتاه

   259 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای