امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۱ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۰۳ | تعداد بازدید : 2948 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم مزین بنام شهدا زیباترین رفتار جهت توسعه ارزش های انسانی است

  مراسم مزين بنام شهدا زيباترين رفتار جهت توسعه ارزش هاي انساني است فرماندار شهرستان پیشوا گفت: هر مراسمی که به نام شهدا و به‌منظور بزرگداشت مقام آنان برگزار می‌شود، زیباترین رفتار انسانی است ...

  مراسم مزین بنام شهدا زیباترین رفتار جهت توسعه ارزش های انسانی است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: هر مراسمی که به نام شهدا و به‌منظور بزرگداشت مقام آنان برگزار می‌شود، زیباترین رفتار انسانی است که موجب توسعه ارزش‌های اسلامی و انسانی می‌شود.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:محمدکرم محمدی در یادواره شهدای روستاهای حبیب‌آباد و قاسم‌آباد شهرستان پیشوا که در مسجد حضرت صاحب‌الزمان (عج) روستای حبیب‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: امت‌های بسیاری با پیامبران مختلفی آمدند تا نوبت به اسلام و پیامبر معظم آن رسید؛ امتی که شاهد بر همه امت‌های دیگر باشد تا به‌وسیله آن‌ها، عمل دیگر امت‌ها اندازه‌گیری شود.

  وی افزود: خداوند در بین امت اسلام، نعمت ائمه اطهار (ع) را ارزانی داشت که رفتار، اعمال و گفتار آن‌ها الگویی برای دیگر مسلمانان باشد.

  فرماندار شهرستان پیشوا اخلاص را از ویژگی‌های نهضت حسینی دانست و گفت: در استمرار حرکت حسینی، برای اندازه‌گیری رفتارهای مبتنی بر حق، عدالت و سعادتمندی جامعه، افرادی برگزیده شدند که در مقابل ظلم و زیاده‌خواهی‌های دیگران، مقاومت و از دین خدا پاسداری کنند.

  محمدی افزود: نهضت حسینی نجات دین اسلام و آموزه‌های آن از دست ظالمانی بود که دین پیامبر (ص) را به انحراف می‌بردند.

  وی با مقایسه نهضت حسینی و انقلاب اسلامی ایران گفت: به تأسی از نهضت حسینی، انقلابی به‌وسیله یکی از فرزندان امام حسین (ع) در این کشور اتفاق افتاد و امتی از این انقلاب حمایت کردند که امروز این امت، شاهدی بر همه ملت‌هاست.

  فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: امروز خون شهدا و جامعه بزرگ ایثارگر ایران اسلامی، شاهد و نجاتی برای کشورهایی است که مورد ظلم یزیدیان زمان قرار گرفته‌اند.

  محمدی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی شاهدی برای همه ملت‌های مسلمان و مظلوم جهان است، گفت: هر مراسمی که به نام شهدا و به‌منظور بزرگداشت مقام آنان برگزار می‌شود، زیباترین رفتار انسانی است که موجب توسعه ارزش‌های اسلامی می‌شود.

  وی افزود: مجالس و محافلی که مزین به نام شهداست، بی‌شک انتقال‌دهنده پیام انسان‌هایی است که برای مبارزه با همه بدی‌ها و کج‌رفتارهایی که در دنیا اتفاق می‌افتد، برگزیده شدند و از مال، جان و همه وجود خود در دفاع از حق و عدالت گذشتند.

  فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: مکلف هستیم تا وقتی‌که زنده‌ایم، رزمنده بمانیم و از خون شهدایمان و آنچه آن‌ها به ارمغان آوردند، حمایت و پاسداری کنیم.

  محمدی گفت: هر فردی که در جهت بزرگداشت و زنده نگه‌داشتن اهداف و ارزش‌های شهدا گام بردارد، بی‌شک دارای اجر و مزدی همچون شهید است.

  وی بیان کرد: شهدا، هادیان و چراغ‌های رحمت، عزت و افتخار این ملت هستند و خون آن‌ها نجات‌بخش انسان‌های مظلومی است که مورد ستم قرار گرفته‌اند و تا زمانی که این خون‌ها برای آزادی و حریت انسان‌ها ریخته می‌شوند، همواره پیروز خواهیم بود.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ملت ایران همواره در کنار مظلومان و در مقابل زورگویان و کسانی که به انسانیت ظلم می‌کنند، قرار دارند و در این مسیر، از هیچ قدرت و تهدیدی نمی‌ترسند.

  محمدی اظهار کرد: خاستگاه و مبدأ پیروزی عظیمی که امروز در مبارزه با داعش در عراق، سوریه و خاورمیانه صورت گرفت، خون شهیدانی است که در دوران دفاع مقدس در مسیر انقلاب اسلامی ریخته شد و در استمرار این خون‌ها، شاهد آزادی ملت‌هایی خواهیم بود که تحت سیطره و ظلم دیگر کشورها قرار دارند.

  فرماندار شهرستان پیشوا در پایان گفت:امیدوارم بعنوان شاهدانی با اخلاص ،با ادب و مبارز،حامی جامعه بزرگ ایثار گران کشور باشیم و در جهت تحقق اهداف شهدا گام برداریم

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای