امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 9 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 21:05 | تعداد بازدید : 921 نفر | امتیاز خبر :
 • صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان پیشوا برگزار شد + تصاویر

  به مناسبت ایام شکوهمند دهه مبارک فجر مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان پیشوا برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان گفت: انقلاب ...

  به مناسبت ایام شکوهمند دهه مبارک فجر مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان پیشوا برگزار شد. 

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان گفت: انقلاب اسلامی ایران احیا کننده مجدد اسلام در دهه های اخیر بوده و در این راه بهای سنگینی داده است و تعداد زیادی از بهترین وفهیم ترین جوانان این مرز و بوم در راه اعتلای اسلام و انقلاب جان خود را نثار نمودند.

  فرماندار پیشوا اظهار داشت: همه کارکنان نیروهای مسلح باید به درگاه خداوند شاکر بوده و  به خود ببالند که وارثان رزمندگانی هستند که با نثار خون خود، مردانه از آب و خاک میهن عزیزمان دفاع نمودند تا دین الهی و سنت نبوی و فرهنگ سرخ حسینی برای ما به یادگار بماند.

  نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا نقش نیروی انتظامی در جامعه را حائز اهمیت و بسیار گسترده دانست و افزود: نیروی انتظامی با اقتدار با همه نابسامانی ها و ناهنجاری ها مقابله می کند و برقراری نظم و ثبات امنیت در کشورمان گواه این ادعا است   .

  وی خطاب به نیروهای مسلح گفت : نیروهای مسلح باید به خاطر داشته باشند که هر روز این مملکت اسلامی  سالروز حماسه، جان فشانی، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و جانبازانی است که در راه سرافرازی و پیروزی انقلاب اسلامی از همه چیز گذشتند و آن را به رسم امانت به یادگار گذاشتند.

  ملکوتی خواه در پایان از زحمات جان برکفان نیروی انتظامی که برای حفظ  امنیت و تامین آرامش جامعه شبانه روز زحمت می کشند تقدیر و تشکر کرد و از خداوند متعال برای آنها عزت و سربلندی طلب کرد.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری پیشوا

   431 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای