امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 11 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 10:51 | تعداد بازدید : 650 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم شیرخوارگان حسینی۹۹/ لباس شیرخوارگان حسینی منقش به عکس “حاج قاسم سلیمانی” می شود

  دبیر مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی گفت: لباس شیرخوارگان حسینی در تمام دنیا منقش به عکس حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد مقاومت می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، داود منافی پور در ...

  دبیر مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی گفت: لباس شیرخوارگان حسینی در تمام دنیا منقش به عکس حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد مقاومت می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، داود منافی پور در گردهمایی خادمان مراسم شیرخوارگان حسینی استان کرمان در مهدیه مسجد مقدس صاحب الزمان(عج) با گرامیداشت یادوخاطره شهدا و امام شهدا به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی از اولیای خدا بر روی زمین بود و درس های بزرگی به ما داده است.

  وی افزود: معمار بزرگ انقلاب اسلامی می فرماید اگر مسئولان جمهوری اسلامی ایران به فکر ایجاد حکومت جهانی حضرت حجت نباشند خائن و خطرساز هستند اگرچه به مردم خدمت کنند.

  دبیرمجمع جهانی شیرخوارگان حسینی تصریح کرد: اگر در ارتباط با تشکیل انقلاب مطالعه کنید زیربنای تشکیل انقلاب اسلامی ایران تفکر مهدوی است و زیربنای تفکر مهدوی کربلا و عاشورا است.

  وی با بیان این که حیات شیعه از کربلا است و تمدن مهدوی بدون زیرساخت تمدن حسینی معنایی ندارد عنوان کرد: حاج قاسم مر کلام امام را انجام داد و اشدا علی الکفار رحما بینهم بود. خادم اهل بیت باید زیربنای مکتب اهل بیت (ع) و حضرت سیدالشهدا(ع) را بررسی و مطالعه کند و به درک واقعی از آن برسد.

  داود منافی پور با بیان که در چهار محور فعالیت های مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) را پیگیری می کنیم اظهار کرد: روشنگری نخبگان شیعه نسبت به رسالت بی بدیل حضرت علی اصغر(ع) یکی از این محورها است.

  وی افزود: سال ۷۲ یک مراسمی برای حضرت علی اصغر (ع) در مهدیه تهران برگزار شد که یک نذر ساده بود و با ۸۰۰ کودک برگزار شد برگزاری شیرخوارگان حسینی زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) است.

  وی گفت: در این روزها دعا برای رفع معضل جهانی و کم شدن شر ویروس کرونا از دنیا را برنامه داریم. شیوه نامه برگزاری مراسم به زبان های مختلف دنیا تهیه شده است و به تمام برگزار کنندگان مراسم ارسال می شود که باید اجرایی شود این نوع پیراهن در تمام دنیا به عنوان نماد مقاومت در مراسم شیرخوارگان حسینی استفاده خواهد شد.

  http://nedayepishva.com/?p=63913&preview=true لینک کوتاه

  ۱۳۴ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای