امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 25 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:48 | تعداد بازدید : 9183 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم جشن و تجلیل از توانیابان و خیران

  مراسم جشنی به منظور تجلیل از توانیابان و خیران در مجتمع نیکو کاری حضرت موسی ابن جعفر(ع)برگزار شد. به گزارش ندای پیشوا؛ در این مراسم که در این مجتمع با حضور بیش از ...

  مراسم جشنی به منظور تجلیل از توانیابان و خیران در مجتمع نیکو کاری حضرت موسی ابن جعفر(ع)برگزار شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ در این مراسم که در این مجتمع با حضور بیش از ۵۰ توانیاب و خانواده های آنها و جمعی از خیران برگزار شد همراه با تقدیر از توانیابان هم بود.
  مسعود مومنی فرزند موسس این مجتمع و مدیر کنونی گفت: این مجمتع از سال ۸۳ راه اندازی و شروع بکار کرده است و کار اصلی آن رسیدگی به معلولان شامل؛ آموزش،کار آفرینی، تفریح، کار درمانی، روان درمانی و کنترل سلامت توانیابان است.

  وی افزود: سعی شده تا با کمترین امکانات و همکاری مسولان شهر کمک رسانی و از بین بردن همه مشکلات توانیابان به خوبی و در راستای اهداف خیر موسس انجام گیرد.
  مومنی گفت: در این مجتمع به ۷۵ توان یاب از پیشوا؛ ورامیبن و قرچک خدمات رایگان داده می شود و فروش محصولات تولیدی آن نیز صرف خود این معلولان می شود.

  وی افزود: امروز به خیران که از نقاط مختلف استان تهران امده بودند گزارش کار یکساله ارایه شد و مراسم جشن عقد کنان دو توانیاب نیز برگزار شد.

  فرزند موسس این مجتمع بزرگ نیکوکاری گفت: در صدد هستیم تا زمینه کارآفرینی و ارتباط با بازار کار را نیز برای توانیابان به کمک مسولان شهرستان بیشتر کنیم و انگیزه های درآمدزایی نیز برای توانیابان ایجاد کنیم که این امر توجه بیشتر مسئولان شهرستان را می طلبد.

  ۱,۰۸۰ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای