امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 12 مارس, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:28 | تعداد بازدید : 950 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم باشکوه تشییع نمادین حضرت فاطمه زهرا(س) در پیشوا برگزار می شود

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، امسال نیز همچون سال های گذشته در شام غریبان دختر گرامی رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) مراسم باشکوه تشییع نمادین حضرت فاطمه زهرا(س) در پیشوا برگزار ...

  مراسم معنوی تشییع نمادین ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) در شام غریبان دختر گرامی رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) در پیشوا برگزار می شود.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، امسال نیز همچون سال های گذشته در شام غریبان دختر گرامی رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) مراسم باشکوه تشییع نمادین حضرت فاطمه زهرا(س) در پیشوا برگزار می شود.

   

  عاشقان و دل سوختگان خاندان عصمت و طهارت در این مراسم معنوی که از ساعت ۲۰ یکشنبه ۲۳ اسفند ماه آغاز می شود، تابوت نمادین مادر سادات حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را از مسجد حضرت امام خمینی(ره) واقع در میدان نماز تا آستان ملکوتی حضرت جعفر بن موسی الکاظم(علیه السلام) تشییع می کنند و مداحان اهل بیت سید حسین طالبی و کربلایی عباس حامدی با نیز ذکر مصیبت های وارده به اهل بیت (علیهم السلام)، فضای شهر پیشوا را دگرگون و فاطمی خواهند ساخت.

   

  مردم مومن و خداجوی شهرستان پیشوا چند سالی است که با برگزاری شکوهمند تشییع نمادین مادر سادات حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، نشان می دهند که اگر چه در کوچه های سرد و بی روح بنی هاشم نبودند تا یاری گر ابرمرد تاریخ باشند، اما پس از گذر صدها سال در پی تابوت مالامال از گل، نور و روشنی مادر خوبی ها و بانوی آب و آینه، همنوا با حسنین(ع) و زینبین(س) ذکر وای مادرم سر داده و تاریخ را خجالت زده می کنند.

   

  پیش از این مراسم و بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاری برجسته کشوری استاد حمید رضا احمدی وفا و قاری نوجوان حسین استادی در مسجد حضرت امام خمینی (ره) برگزار می شود.

   

   تشییع نمادین حضرت زهرا(س) photo_2016-03-12_09-49-26

  ۲۸۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای