امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۱۶ | تعداد بازدید : 25047 نفر | امتیاز خبر :
 • مراسم بزرگداشت شهدای پیشوایی پرواز۶۵۵ ایرباس برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی شب گذشته در 12 تیر ماه مراسم بزرگداشت شهیدان پرواز شماره 655 ایران ایر و 4 تن از شهدای پیشوایی ...

  مراسم بزرگداشت شهدای پیشوایی پرواز۶۵۵ ایرباس برگزار شد

  مراسم گرامیداشت شهدای پرواز ۶۵۵ هواپیمایی ایرباس جمهوری اسلامی و ۴ تن از شهدای پیشوایی این جنایت بزرگ امریکا برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی شب گذشته در ۱۲ تیر ماه مراسم بزرگداشت شهیدان پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و ۴ تن از شهدای پیشوایی این حادثه با حضور رئیس دادگاه انقلاب تهران، فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) ،رئیس اداره آموزش و پرورش پیشوا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا،خانواده شهدای این حادثه و عموم مردم و بدون حضور بسیاری از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

  غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هواپیمایی ۶۵۵ایراباس و۴ تن از شهدای این جنایت بزرگ که پیشوایی بودند اظهار داشت:از ششم تیر تا ۱۲ تیر حوادث تلخی از جمله حمله ناو آمریکایی به هواپیمایی ۶۵۵ ایرباس رخ داد ومقام رهبری به منظور تنویر افکار جامعه این مدت را به نام هفته حقوق بشر امریکایی نامگذاری نمود.
  وی با اشاره به حوادث تلخ جنگ جهانی اول و دوم و کشتارانسانهای بیگناه افزود: در اواخر جنگ جهانی اول جامعه ملل را با هدف ایجاد صلح تشکیل دادند اما این سازمان نتوانست به هدف خود دست پیدا کند و جنگ جهانی دوم که بانیان اصلی آن خودخواهی های آمریکا و و اروپا بود به وقوع پیوست.
  رئیس دادگاه انقلاب تهران اظهار کرد:بعد از جنگ جهانی دوم سازمان ملل را تشکیل دادند و اعلامیه جهانی حقوق بشررا برای افراد فارغ از رنگ و نژاد و موقعیت جغرافیایی مانند اصل آزدی و حیات مطرح کردند بود اما از همان آغاز تشکیل سازمان ملل دغل بازی خود را با قائل شدن حق غیرقانونی و مزخرف وتو برای ۵ کشور متفق نشان دادند.
  وی با اشاره به جنایات حقوق بشری آمریکا و انگلیس در ایران و بسیاری از کشورها بیان داشت:از اغاز تشکیل سازمان ملل پایه های آن سست بود و وضعیت اقتصادی وحشتناکی بر جهان حاکم بود وبسیاری از ایرانیها بخاطر قحطی و خشکسالی کشته شدند و در حادثه هیروشیما وناکازاکی نیز میلیون ها انسان بی گناه کشته شدند.
  غضنفر آبادی افزود:جنایات امریکا تحت عنوان حقوق بشر فراوان است که اخیرا به دلیل امضاء چند قطعنامه ضد حقوق بشرعلیه اسرائیل از این شورا خارج گردیده است؛بسیاری از جنایات آمریکا به دلیل داشتن غول بزرگ تبلیغاتی هیچ گاه منتشر نمی شود و رسانه های استکباری غرب مانع انتشارآن می شوند.

  رئیس دادگاه انقلاب تهران گفت:حقوق بشر امریکایی ها ،داعش را بوجود آورد وبا در اختیار گذاشتن سلاح از آنها حمایت کرد تا ایران را تحت تاثیر قرار دهد اما بعضی ها کورند و بینش ندارند ،تا حدی شعور سیاسی خود را از دست داده اند که فقط گوش به حرف های رادیو های بیگانه شده اند.
  وی در ادامه اضافه کرد:شورای امنیت و سازمان ملل در برابر جنایات رخ داده در کشورهای اسلامی سکوت مرگ باری کرده ند،با تشکیل داعش به اسم اسلام بدترین جنایات بشری را مرتکب شدند.
  غضنفرآبادی بیان نمود:امریکاییها حتی برای شعارهایی که در ایران سر داده می شود اتاق های فکر قوی تشکیل داده ند و انقدر مرموزانه کار می کنند که جوان امروز به سمت آنها کشیده شده است و شعارهای انها را تکرار می کند.
  رئیس دادگاه انقلاب با اشاره به کودتاها و توطئه های دشمن قبل و بعد از وقوع انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد:آمریکا می خواست ما را در بدترین وضع نگه دارد و در کشور غنی از گاز،مردم ما سوخت مصرفی شان نفت بود ؛ پهلوی نوکر سر سپرده ای بود که اموال ایران را بین مستشاران آمریکایی تقسیم میکرد.
  وی تاکید کرد: آنهایی که این روزها فعال شده اند وذهن جوان ما شستشو میدهند و پهلوی ها را تطهیر می کنند بدانند کاپیتولاسیون با فشار امریکاییها در مجلس ما تصویب شد ،ننگ ترین و کثیف ترین قانون علیه ایران بود .
  غضنفرآبادی در خصوص حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافر بری ایرباس گفت: سرنگون کردن هواپیمای ایرباس ایرانی و کشته شدن ۲۹۰ نفر انسان بی گناه توسط ناو آمریکایی به بهانه اینکه هواپیمای ایرانی، جنگی شناسایی شده است برای کشوری که ادعای تکنولوژی دارد قابل قبول نیست.
  وی افزود:زورگویی امریکا نسبت به دنیا و ملت ایران پایان پذیر نیست و امروز با بحث برجام و گرفتن توان موشکی و هسته ای ایران به فرموده مقام معظم رهبری بر همگان ثابت شده که اشتهای آنها سیری ناپذیر است؛هیمنه پوشالی امریکا هیچ است ،وعده الهی است که مقاومت ما ومسئولان در نهایت پیروزی شامل حال ملت ایران و مسلمانان جهان خواهد شد.
  رئیس دادگاه انقلاب در خاتمه خاطر نشان کرد:ملت ایران با درس گرفتن از مکتب سیدالشهدا ذلت نمی پذیرد ، این ملت شیرزنان و شیر مردانی مانند مردان و شیر زنان خرداد ۴۲ پیشوا دارد که همیشه نام نیکشان در تاریخ خواهد ماند.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای