امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 12 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:33 | تعداد بازدید : 2248 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیر آموزش و پرورش پیشوا : اجرای فعالیت های پرورشی در کنار آموزش

  مدیر آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا اعلام کرد در ایامی که مدارس تعطیل است، فعالیت های پرورشی در کنار فعالیت های آموزشی نیزدر پیشوا با قوت ادامه دارد. به ...

  مدیر آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا اعلام کرد در ایامی که مدارس تعطیل است، فعالیت های پرورشی در کنار فعالیت های آموزشی نیزدر پیشوا با قوت ادامه دارد.

  به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پیشوا، رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش در این رابطه اظهار کرد: معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش پیشوا با انجام فعالیت های فرهنگی، مذهبی، ورزشی و بهداشتی در کنار خانواده ها قرار دارد.

  او در ادامه گفت: کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش پیشوا نیز با ایجاد پویش ورزش با خانواده و اشتراک گذاری انواع فعالیت های ورزشی قابل انجام در منزل و کارشناسی سلامت منطقه نیز با برگزاری مسابقات مختلف بهداشتی و اهدای جوایز در کنار خانواده ها هستند.

  جهانی بیان کرد: کارشناس فرهنگی هنری و مشاوره آموزش و پرورش پیشوا هم با همکاری کارشناسی قرآن با راه اندازی چالش «خوب‌حالی» که وارد هفته چهارم شده، ویژه برنامه هایی را برای دانش آموزان و خانواده ها در نظر گرفتند که با استقبال خوب آنها مواجه شده است.

   488 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای