امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۲۳ | تعداد بازدید : 18007 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیریت ما با عاشورا و اربعین است/سهل الوصول تریت راه تقویت ایمان ،تقویت جلسات سیدالشهدا ع است

    مدیریت ما با عاشورا و اربعین است/سهل الوصول تریت راه تقویت ایمان ،تقویت جلسات سیدالشهدا ع است امام جمعه پیشوا گفت :گمان نبریم عاشورا و اربعین را ما مدیریت می کنیم بلکه عاشورا ...

   

  مدیریت ما با عاشورا و اربعین است/سهل الوصول تریت راه تقویت ایمان ،تقویت جلسات سیدالشهدا ع است

  امام جمعه پیشوا گفت :گمان نبریم عاشورا و اربعین را ما مدیریت می کنیم بلکه عاشورا و اربعین ما را مدیریت می کنند ، عده ای با طراحی قضایای بصره و مشهد و کم رنگ نمودن پیاده روی اربعین می خواهند زیارت عاشورا و اربعین را زیر سوال ببرند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر ضمن گرامی داشت هفته امربه معروف و نهی از منکر و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین ع اظهار داشت:در زیارت عاشورا کسانی که برای جبهه باطل کمک جمع کردند و لوازم جنگی فراهم نموده اند شریک هستند ومورد لعن و نفرین قرار می گیرند.

  وی افزود:زمانی که یک مطلب نادرست را در فضای مجازی تائید می کنیم با عمل آن شخص شریک هستیم،مراقب تائید کردن ها و رد کردن ها باشیم.

  امام جمعه پیشوابیان داشت :گمان نبریم عاشورا و اربعین را ما مدیریت می کنیم بلکه عاشورا و اربعین ما را مدیریت می کنند ، با طراحی قضایای بصره و مشهد و کم رنگ نمودن پیاده روی اربعین می خواهند زیارت عاشورا و اربعین را زیر سوال ببرند.

  وی با تاکید بردرس گرفتن از فرازهای زیارت عاشورا و به کار گرفتن آن در زندگی فردی و اجتماعی گفت:باید خانواده خود را دوست دار اهل بیت تربیت کنیم ،متاسفانه امروز در جمهوری اسلامی خانواده و فرزندان خود را به امان خدا رها کرده ایم و از تربیت آنها در خانواده غافل شده ایم.

  باقری در ادامه اضافه کرد:مراقب خانواده خود باشیم ،وقتی یک مدیر نمی تواند خانواده خود را تربیت کند چطور می تواند یک کشور را اداره کند ، به هر بهانه و قیمتی خانواده خود را رها نکنیم.

  امام جمعه پیشوا بیان نمود:خیلی از روشن فکرهای امروز می گویند با آمریکا مخاف هستیم ولی با انقلاب اسلامی هم موافق نیستیم اما هیچ گروه سومی وجود ندارد.

  وی افزود:تنها کشوری که علم اسلام وقرآن و مبارزه با کفر را برداشته است جمهوری اسلامی است و همین ادعای مبارزه با کفر توسط جمهوری اسلامی برای مسلح شدن دشمن کفایت می کند.

  باقری اظهار کرد:وضعیت امروز به گونه ای است که بسیاری از انقلابیون ما میان تشخیص حق و باطل مانده اند و شک کرده اند، این نشان از ایمان و اعتقاد ضعیف است.

  وی افزود:بهترین،سهل الوصول ترین و بهترین راه برای تقویت ایمان و اعتقاد تقویت جلسات و روضه های عزاداری سیدالشهدا است و باید قدر آن را بدانیم.

  امام جمعه پیشوا در پایان با اشاره به قطعی بودن پیروزی ایران در این برهه از زمان خاطر نشان کرد:وضعیت امروز برای ما سختی ،آفت وریزش دارد اما همانند ۸ سال دفاع مقدس پیروزی از آن ملت ایران است و کسانی که پای اعتقادشان بمانند در بلند مدت افق روشنی را در پیش رو دارند.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای