امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۴۷ | تعداد بازدید : 19121 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیریت ،کارآمدی و ولایت مداری نیروهای مسلح ،الگویی برای سایر نهادها

  مدیریت ،کارآمدی و ولایت مداری نیروهای مسلح الگویی ،برای سایر نهادها امام جمعه پیشوا گفت: کاش بقیه نهادها هم ولایت مداری، مدیریت و کارآمدی را از مجموع نیروهای مسلح یادبگیرند به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  مدیریت ،کارآمدی و ولایت مداری نیروهای مسلح الگویی ،برای سایر نهادها

  امام جمعه پیشوا گفت: کاش بقیه نهادها هم ولایت مداری، مدیریت و کارآمدی را از مجموع نیروهای مسلح یادبگیرند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس ،شهدای مدافع حرم و شهدای حادثه اهواز اظهار داشت: هفته دفاع مقدس ،هفته گرامیداشت ارزشهایی مانند شجاعت،فداکاری،ایثار و مردانگ است که تمام اینها به برکت انقلاب اسلامی برای ملت ایران به وجود آمده است.

  وی افزود: در شرایطی این هفته را گرامی میداریم که نیروهای مسلح از لحاظ آمادگی جسمانی،روحانی و ولایت مداری در اوج قرار دارند،
  آمادگی مثال زدنی که با سابقه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی برابری می کند.

  امام جمعه پیشوا بیان کرد:امروز نیروهای مسلح به مراتب پیشرفته تر ،محکم تر ،استوار تر ،با ایمان خالص و ولایت مدار نسبت به ۴۰ سال قبل هستند.
  وی افزود: کاش بقیه نهادها هم ولایت مداری، مدیریت و کارآمدی را از مجموع نیروهای مسلح یادبگیرند.

  باقری با اشاره به ولایت مداری نیروهای مسلح گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان، با یک اشاره امام (ره) راهی جبهه ها می شدندو امروز با اشاره فرمانده کل قوا کلیه نیروهای مسلح اماده پیکار و جهاد ومبارزه هستند.

  وی افزود:فداکاری نیروهای مسلح ما مثال زدنی است ،جان فشانی ، از خودگذشتگی و ایثار در میان نیروهای مسلح و کسانی که حافظان امنیت و ارامش ما هستند و زمین ،دریا ،آسمان و مرزهای جغرافیای و فرهنگی را حفظ میکنند،قابل تقدیر است.

  ۴۶ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای