امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:50 | تعداد بازدید : 796 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیران کل حضور بیشتری در پیشوا داشته باشند

  امام جمعه پیشوا گفت:حضور مدیران کل به این شهرستان خیلی کمرنگ شده و باید به این منطقه توجه بیشتری داشته باشند/ به گزارش ندای پیشوا, حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا در نشست ...

  امام جمعه پیشوا گفت:حضور مدیران کل به این شهرستان خیلی کمرنگ شده و باید به این منطقه توجه بیشتری داشته باشند/

  به گزارش ندای پیشوا, حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا در نشست شورای اداری اظهار کرد: آبرسانی به مردم پیشوا و پیگیری احداث بیمارستان از حقوق اولیه است و اگر اینها را به نتیجه برسانیم همچنان مسیر طولانی در پیش داریم امیدواریم مشکلات با حضور نماینده که قوت و بازوی جدیدی در منطقه است پیگیری و رفع گردد.

  وی افزود: مدیران شهرستان باید با باور قلبی در شهرستان حضور یافته و به مردم خدمت کنند و این را افتخاری برای خود بدانند حضور مدیران کل در شهرستان بسیار کمرنگ است و باید توجه بیشتری به این منطقه شود.

  باقری بیان کرد: از همه کسانی که در جهت مبارزه با کرونا مجاهدت و مبارزه کردند قدردانی می کنم و تلاش مردم، مسئولان و مجموعه‌های اداری قابل قبول است ولی هنوز کرونا تمام نشده است.

  وی ادامه داد: برای رفع مشکلات اقتصادی حاصل از کرونا، ابتدا باید این ویروس ریشه‌کن شود و بسیاری از کسبه همچنان با محدودیت فعالیت می کنند که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد رفع این بیماری منحوس باشیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63550&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   96 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای