امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 10 مه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:09 | تعداد بازدید : 1663 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیران بدون هیچ‌گونه شعارزدگی از تولید و اشتغال حمایت کنند/ لزوم ارائه راهکارهای عملیاتی برای رفع موانع تولید در پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: مدیران بدون هیچگونه شعارزدگی از تولید و اشتغال حمایت کنند/. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: ...

  فرماندار پیشوا گفت: مدیران بدون هیچگونه شعارزدگی از تولید و اشتغال حمایت کنند/.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: اقتصاد ملی و منافع عمومی کشور همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و برای نمایش قدرت عمومی ایران اسلامی در سطح جهان باید به موضوع اقتصاد ملی نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

  وی افزود:نامگذاری هر سال از سوی مقام معظم رهبری، نقشه راه کشور را در مدت یک سال مشخص می‌کند و امسال نیز همه مردم و دستگاه‌ها به ویژه ادارات مرتبط باید دست به دست هم داده و به میدان بیایند تا شعار “تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها” به معنای واقعی کلمه، عملی گردد.

  عباسی بیان کرد: پشتیبانی و مانع‌زدایی در کنار هم می‌توانند مشکلات گوناگون عرصه تولید را مرتفع سازند و باید تلاش شود تا تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری نه در شعار، بلکه در عمل تحقق یابد.

  وی گفت: دستگاه‌ها ضمن پرهیز از مانع‌تراشی در امر تولید، هر جا موردی را مشاهده کردند که با قانون سازگار نیست باید هنر مدیریتی خود را به کار گرفته و برای برون‌رفت از آن راهکارهای اجرایی ارائه دهند و پشتیبان امر تولید باشند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70716&preview=true انتهای پیام/*

   172 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای