امروز : پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 19 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:01 | تعداد بازدید : 556 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیران ادارات پیشوا به تحقق جایگاه واقعی روابط عمومی کمک کنند

  فرماندار پیشوا گفت: مدیران ادارات پیشوا به تحقق جایگاه واقعی روابط عمومی ها کمک کنند/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با اعضای هیات رییسه شورای روابط عمومی ...

  فرماندار پیشوا گفت: مدیران ادارات پیشوا به تحقق جایگاه واقعی روابط عمومی ها کمک کنند/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با اعضای هیات رییسه شورای روابط عمومی ها اظهار کرد: شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها موتور محرکه روابط عمومی ادارات است و از اعضای این شورا انتظارات و توقع بیشتری داریم اقدامات و خدمات دولت باید به درستی اطلاع‌رسانی شود و هرگونه ضعف در این حوزه عملکرد دستگاه‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد باید جایگاه مشورتی روابط عمومی در هر سازمان تقویت شود.

  وی افزود: روابط عمومی‌ها باید ابتکار عمل داشته باشند و با هم‌افزایی و بکارگیری همه ظرفیت‌ها در جهت پیشبرد اهداف مجموعه خود حرکت کنندهنر مدیریتی روابط عمومی در مواجهه با محدودیت‌ها و کاستی‌ها مشهود می‌شود.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: نوآوری و تحول‌‌‌‌، به‌روز بودن و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی باید سرلوحه کار یک روابط عمومی پویا و هوشمند باشد مدیران ادارات باید اهمیت حوزه اطلاع‌رسانی را درک کرده و به تحقق جایگاه واقعی روابط عمومی کمک نمایند.

  آموزش به عنوان عامل مهم ارتقای توانایی‌های فردی و گروهی در دستور کار روابط عمومی‌ها قرار گیرد با عملکرد مطلوب و پاسخگویی به موقع از ایجاد حواشی و شایعات جلوگیری کنید.

  وی ادامه داد:همراهی و تعامل با خبرنگاران به عنوان بازوی توانای روابط عمومی به تحقق برنامه‌ها و اهداف مورد نظر کمک خواهد کرد و باید مورد توجه قرار گیرد.

  انتهای پیام/*

  ۶۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای