امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 21 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:42 | تعداد بازدید : 1013 نفر | امتیاز خبر :
 • “محمد رسول الله” در صدر داغ های مجازی

  "محمد رسول الله" در صدر داغ های مجازی در توئیتر قرار گرفت/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در آستانه میلاد با سعادت رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم و مصادف ...

  “محمد رسول الله” در صدر داغ های مجازی در توئیتر قرار گرفت/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در آستانه میلاد با سعادت رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم و مصادف با ایام هفته وحدت کاربران شبکه های اجتماعی با ده ها هزار محتوا پیرامون مصادیق وحدت و یکدلی در امت اسلامی کلیدواژه‌های محمد رسول الله و هفته وحدت را به اصلی ترین موضوع شبکه های اجتماعی تبدیل کردند.

  انتشار تصاویری از اجتماع ها و جلوه های وحدت شیعه و سنی در مراسم‌های مختلف ایران و سایر کشورهای اسلامی، تصاویری از شهدای شیعه و سنی، تصاویری از مظاهر وحدت در جهان اسلام مانند امام خمینی رحمه الله علیه رهبر معظم انقلاب حاج قاسم سلیمانی و شهید شوشتری، تصاویر و مطالبی از زندگی مسالمت آمیز شیعه و سنی در اقصا نقاط ایران و خدمات نظام اسلامی و اقلیت های مذهبی و… از محورهای محتوایی و منتشر شده در فضای مجازی است.

  گفتنی است برخی شبکه های هماهنگ شده در خارج از کشور و تمرکز بر یک کلیدواژه اهانت‌آمیز به دین مبین اسلام سعی در به حاشیه بردن هفته وحدت داشتند که مقایسه تعداد و حجم فراگیری این مطالب نشان از ناکام ماندن این اقدام در فضای مجازی دارد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=74304&preview=true لینک کوتاه

   77 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای