امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 18 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:29 | تعداد بازدید : 5264 نفر | امتیاز خبر :
 • محسن بوربور برترین روابط عمومی استان تهران

  برترین های روابط عمومی ورزش وجوانان استان تهران معرفی شدند به گزارش ندای پیشوا؛  نشست شورای روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان تهران که به مناسبت هفته روابط عمومی برگزار شد و ...

  برترین های روابط عمومی ورزش وجوانان استان تهران معرفی شدند

  به گزارش ندای پیشوا؛  نشست شورای روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان تهران که به مناسبت هفته روابط عمومی برگزار شد و محسن بوربور جزء برترین ها قرار گرفت و تجلیل شد.
  در این مراسم که به همت پیام نظر مشاور و مدیر روابط عمومی ادا ه کل ورزش وجوانان استان تهران و با حضور گل محمدی مدیر کل، بابایی مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل استانداری تهران، مسئولان روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، فرمانداری تهران و شرکت توسعه نگهداری اماکن ورزشی در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد ,طی ارزیابی انجام شده اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا در منطقه ۴ استان به همراه ادارات پاکدشت وقرچک توانست در عرصه روابط عمومی عنوان برتر را کسب کند.
  رضاگل محمدی در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به اینکه مطبوعات رکن چهارم توسعه هستند خاطر نشان کرد: من تاثیرگذاری و وظیفه روابط عمومی ها را در راستای آن رسالت می بینم، چرا که اهمیت کار روابط عمومی ها خیلی زیاد است ولذا مدیران روابط عمومی باید زبان عریان مسایل مختلف باشند وبرای حل مشکلات ونیاز های جامعه تلاش کنند.
  مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران گفت: در شرایط کنونی باید عنصر صادق باشید و به مردم امید وروحیه ونشاط را تزریق کنیم تا با درایت مسولان عالی نظام از این بحران ها و فشارهای اقتصادی ناجوانمردانه استکبار جهانی گذر کرده و به ارمانهای مطلوب برسیم.
  وی با انتقاد از برخی روابط عمومی ها ومدیران که تمجدید وتعریف را در کار خود دارند اذعان داشت: امروز ما باید طعم خدمت را به مردم بچشانیم و اخبار وعملکرد خوب را نظیر افتتاح طرح ها وگسترش سرانه ورزشی و… اطلاع رسانی نماییم.
  مدیرکل روابط عمومی واموربین الملل استانداری تهران نیز ضمن مثبت برشمردن عملکرد ادارات ورزش وجوانان گفت: به حمدالله در حوزه ورزش استان با مدیریت جهادی پیام نظر وسایر همکاران وی در حوزه روابط عمومی به سوی پیشرفت و تجلی رفته ایم.
  بابایی تصریح کرد: امروزه وظیفه روابط عمومی ها فراتر از گذشته شده و جایگاه ان طلایی وارزشمند است و میتواند در تدسعه وابادانی واجرای برنامه های مهم موثر باشد.
  وی در ادامه گفت: روابط عمومی به هیچ عنوان وظیفه تولید خبر ندارد و صرفا بعنوان مشاور و تولید محتوا بصورت جامع وغنی باید فعالیت کند.
  مشاور استاندار خاطر نشان کرد: در عصر حاضر با توجه به مهندسی داده های اطلاعاتی وپایگاههای معاند و دولتهای استکبار جنایتکار ;باید افراد متخصص با تحلیل گری و بروزرسانی سطح اطلاعاتی ;حوزه روابط عمومی را در ادارات تغییر داده و با انعکاس وپوشش اخبار وعملکرد دولت نور امید را در دل مردم زنده نگاه دارند.
  وی در پایان اذعان داشت: اعتماد عمومی این سرمایه عظیم اجتماعی در گرو اطلاع رسانی خوب وشایسته است و این مهم توسط سربازان خط مقدم جنگ نرم که شما روابط عمومی ها هستید ;میسر خواهد شد.
  طی این مراسم پیام نظر نیز ضمن ارائه گزارش جامع از اقدامات روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان تهران , موفقیت های پی در پی را مرهون تلاش شبانه روزی مدیران روابط عمومی دانست و از ایشان قدردانی کرد.

   1,840 total views,  2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای