امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 13 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 22:58 | تعداد بازدید : 2297 نفر | امتیاز خبر :
 • مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده شهرستان پیشوا تولید کننده نمونه استان تهران شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  در همایش تجلیل از تولید کنندگان برتر ملی و استانی بخش کشاورزی استان تهران ، از مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده شهرستان پیشوا به عنوان تولید ...

  در همایش تجلیل از تولید کنندگان برتر ملی و استانی بخش کشاورزی استان تهران، از مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده شهرستان پیشوا به عنوان تولید کننده نمونه استان تهران تجلیل شد.

  مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده شهرستان پیشوا تولید کننده نمونه استان تهران شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  در همایش تجلیل از تولید کنندگان برتر ملی و استانی بخش کشاورزی استان تهران ، از مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده شهرستان پیشوا به عنوان تولید کننده نمونه استان تهران تجلیل شد.

   

  مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده از سال ۸۷  در روستای قلعه سین از توابع بخش مرکزی شهرستان پیشوا شروع به فعالیت نموده و با سرمایه گذاری شخصی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و اختصاص اعتبار بانکی از محل توافقنامه وزارت جهاد و بانک به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال مجموعاً با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال در سال ۹۲ به بهره برداری کامل رسیده است.

   

  این مجموعه در فضایی به وسعت ۳۰ هزار مترمربع احداث گردیده که شامل ۲۰ هزار متر سازه پلی ساخت یک شرکت اسپانیایی، تمام مکانیزه و هوشمند و ۳ هزار متر تاسیسات مسقف شامل پکینگ هاوس و استخر ذخیره آب، انبار موتورخانه و سوئیت های کارگری و دفاتر اداری می باشد.

   

  هم اکنون این مجموعه باتولید بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار شاخه گل آنتریوم در سال بزرگترین تولیدکننده آنتریوم در خاورمیانه می باشد که با توجه به ظرفیت بالای تولید به بازارهای بین المللی گل نظیر روسیه وارد شده و با تکیه بر کیفیت بالای محصولات در این عرصه با رقبای اروپایی نظیر هلند و فرانسه رقابت می کند.

   

  این مجموعه با بهره گیری از تخصص و تجربه افراد مرتبط اقدام به تولید پایه های آنتریوم و رز نموده که می تواند بخشی از نیاز تولیدکنندگان داخلی را برآورده سازد.

   

  در حال حاضر تعداد ۴۰ نفر به طور ثابت و ۲۵ نفر به شکل پاره وقت در این مجموعه مشغول به کار هستند.

   

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران

   273 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای