امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 26 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:10 | تعداد بازدید : 1376 نفر | امتیاز خبر :
 • مجموعه ورزشی روستای کهنک پیشوا تکمیل شد

  شهردار پیشوا از تکمیل شدن مجموعه ورزشی در روستای کهنک از توابع شهرستان پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در بیاناتی از تکمیل مجموعه ورزشی روستای کهنک ...

  شهردار پیشوا از تکمیل شدن مجموعه ورزشی در روستای کهنک از توابع شهرستان پیشوا خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در بیاناتی از تکمیل مجموعه ورزشی روستای کهنک از توابع شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: مجموعه شهرداری پیشوا در راستای ارتقای سرانه های ورزشی شهر با هدف توزیع عادلانه خدمات شهری در مناطق کم برخوردار تکمیل این پروژه را در دستور کار قرار داد.

  وی افزود: محله کهنک با توجه به تراکم جمعیت بالای جوان و پتانسیل های ورزشی این مجموعه با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر در مساحتی بالغ بر ۳۲۰۰ متر مربع در دو بخش عملیاتی شد.

  حبیبی تصریح کرد: با توجه به بررسی های صورت گرفته امکانات و تجهیزات با لحاظ اصول فنی و رعایت استاندارد های ورزشی در این پروژه یک زمین چمن مصنوعی در مساحتی بالغ بر ۶۵۰ متر مربع و یک زمین والیبال به مساحت ۲۲۰ مترمربع و سرویس رختکن و بهداشتی احداث شده است.

  وی گفت: با تمهیدات صورت گرفته و نوآوری در افزایش نشاط و سلامت ورزشکاران برای نخستین بار در منطقه زمین والیبال این مجموعه به چمن مصنوعی تجهیز شده است.

  http://nedayepishva.com/?p=65548&preview=true لینک کوتاه

   366 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای