امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۲۷ | تعداد بازدید : 11990 نفر | امتیاز خبر :
 • مجموعه های فرهنگی شهرستان پیشوا نسبت به ایجاد شادی حلال بین مردم ضعیف عمل کرده اند

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:اعیاد زیادی را پیش رو داریم و حتی یک بنر تبریک در سطح شهر وجود ندارد ، این انتقاد به مجموعه دلسوز و انقلابی هنرمندان پیشوا وارد است ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:اعیاد زیادی را پیش رو داریم و حتی یک بنر تبریک در سطح شهر وجود ندارد ، این انتقاد به مجموعه دلسوز و انقلابی هنرمندان پیشوا وارد است که نسبت به ایجاد شادی حلال در بین مردم ضعیف عمل کرده اند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم سالگرد عروج سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی همچنین تقدیر از عوامل اجرایی نمایش نامه کاروان خورشید اسیران عشق که عصر امروز در سالن ولایت اداره آموزش و پرورش برگزار شد ،اظهار داشت: تئاتر فاخر و ارزشمندی مانند کاروان خورشید اسیران عشق بسیار تاثیر گذار در جامعه امروزی پیشوا بود که از طلبه حوزوی تا بازاری در آن ایفای نقش نمودند.

  وی افزود:برنامه های فرهنگی نباید منحصر به یک مناسبت یا موقعیت خاص باشد ،متاسفانه در شهر پیشوا آن طور که برای عزاداری و سینه زنی و روضه خوانی ارزش قائل می شویم متاسفانه نسبت به مجالس شادی اهل بیت اهمیتی نمی دهیم.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با انتقاد نسبت مسئولان فرهنگی برای برپایی اعیاد مذهبی گفت:اعیاد زیادی را پیش رو داریم و حتی یک بنر تبریک در سطح شهر وجود ندارد ، این انتقاد به مجموعه دلسوز و انقلابی هنرمندان پیشوا وارد است که نسبت به ایجاد شادی حلال در بین مردم ضعیف عمل کرده اند.
  وی تاکید کرد:این مسئله واقعا جدی است ،مردم ما نیاز به شادی دارند و ما خلا ها را پر نمیکنیم ،حتی ائمه معصومین دستور دادند در شادی ما شاد باشید و این دستور اخلاقی است.

  باقری در ادامه اظهار کرد:متاسفانه مجموعه ادارات شهرستان هر کدام برای خودش کار میکندو این باعث عقب ماندگی پیشوا شده است،ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ،اوقاف،آستانه،سپاه،آموزش و پرورش و دانشگاهها و نهادها کنار هم و با کار تشکیلاتی تلاش کنند تا یک مجموعه فاخر ارزشی تولید کنند.

  امام جمعه پیشوا در خصوص برگزاری جشنواره موسیقی فجر در پیشوا و عدم اجرای موسیقی انقلابی در این جشنواره گفت:مگر ما موسیقی انقلاب و کارهای ارزشی انقلابی و تئاتر انقلابی نداریم که نیروهای مثبت و انقلابی این کار را دست نگرفتند ، اگر موسیقی انقلابی نباشد باید کنار گذاشته شود.
  وی افزود:یک فیلم انقلابی فاخر مانند به وقت شام که در سینمای پیشوا در حال اکران است با استقبال بی نظیر مردم شهرستان مواجه شد چه بسا از چندین سخنرانی و مراسم تاثیرگذارتر بود.

  باقری در پایان گفت:خوشبختانه در هر زمینه ای در پیشوا جوانان مستعد وجود دارد که نیاز جدی به حمایت مسئولان دارند ، ظرفیت لازم برای پیشرفت و حرکت رو به جلو برای انجام کار فرهنگی در پیشوا وجود دارد تا بتوانیم بهتر از قبل کار کنیم و در کنار هم قدم های خوبی برای هنر انقلاب اسلامی بر داریم.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای