امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 28 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:24 | تعداد بازدید : 1980 نفر | امتیاز خبر :
 • مجلس یازدهم با روحیه جهادی موانع جهش تولید را برطرف کند

  امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: انتظار می رود که مجلس یازدهم با روحیه جهادی و با این هیئت رئیسه انقلابی ، تجهیزات تولید و رفع موانع را به عنوان اولین اولویت ...

  امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: انتظار می رود که مجلس یازدهم با روحیه جهادی و با این هیئت رئیسه انقلابی ، تجهیزات تولید و رفع موانع را به عنوان اولین اولویت خودشان ببیند/

  به‌ گزارش خبرنگار ندای پیشوا، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین پیش از ظهر امروز در بازدید از ۳واحد تولیدی در شهرک صعنتی سالاریه اظهار کرد: بسیاری از تولیدکنندگان با انگیزه بالای تولید، توسعه تولید، ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری‌های کلان از موانع موجود در سر راه تولید گلایه‌مند هستند.

  وی ادامه داد: بحث بانک‌ها ، صدور مجوزها و ارائه تسهیلات در حوزه‌های مختلف از دغدغه‌هایی است که به طور جدی بسیاری از تولیدکنندگان را رنج می‌دهد.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: مجلس یازدهم باید به عنوان ناظر بر اجرای قوانین و یک جایگاهی که باید سوأل بکند و موانع رو در بُعد نظارتی و سطح کلان نظارت کند.

  حجت الاسلام محمودی افزود: انتظار می‌رود که مجلس یازدهم با روحیه جهادی و با این هیأت رئیسه انقلابی، جهش تولید و رفع موانع را به عنوان اولین اولویت خودشان ببیند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس باید هر مدیری در هر موقعیتی که ایجاد موانع می‌کند و سنگ‌اندازی انجام می‌دهد، به طور جدی با آن جایگاه به عنوان مسؤول و مدیر برخورد کند و روحیه امید و نشاط را در تولید کنندگان تقویت کند.

  انتهای پیام/*

   299 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای