امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 1 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:02 | تعداد بازدید : 1833 نفر | امتیاز خبر :
 • مجاورت دیار پانزده خرداد با گسل‌های زلزله / نگران ۸۰ درصد روستاهای ورامین هستیم

  نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۸۰ درصد روستاهای شهرستان ورامین در معرض آسیب‌های نامقاوم‌سازی هستند/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، حسین نوش‌آبادی امروز در آئین ...

  نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۸۰ درصد روستاهای شهرستان ورامین در معرض آسیب‌های نامقاوم‌سازی هستند/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، حسین نوش‌آبادی امروز در آئین آغاز به کار عملیات اجرائی طرح نوسازی بافت نامقاوم روستایی استان تهران که به صورت پایلوت در بخش جوادآباد شهرستان ورامین برگزار شد اظهار داشت: از زمانی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با همکاری مسئولان منطقه‌ای اقدام به بازسازی و بازآفرینی بافت فرسوده کردند نخستین طرح پایلوت مقاوم‌سازی در بخش جوادآباد شهرستان ورامین آغاز شد.

  وی بیان کرد: در راستای گام دوم انقلاب همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند بهسازی روستایی در جهت ایجاد یک فضای باثبات امن و همراه با آبادانی و پیشرفت است که علاوه بر عمران و سازندگی کشور، عمران منطقه و بهسازی روستاها را نیز به همراه دارد.

  نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک به دلیل مجاورت با گسل‌های زلزله استان تهران در جنوب و شمال در وضعیت مخاطره‌آمیزی قرار دارند که اقدامات در مسیر مقاوم‌سازی بافت‌ها و واحدهای مسکونی را اجتناب‌ناپذیر می‌سازد.

  نوش‌آبادی تصریح کرد: اگرچه در زلزله‌های اخیر شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک کمترین آسیب را متحمل شدند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که با نیمه فعال شدن گسل جنوب و شمال این وضعیت تداوم پیدا کند.

  انتهای پیام/*

  ۱۰۹ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای