امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 19 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:51 | تعداد بازدید : 2521 نفر | امتیاز خبر :
 • مجازات های متخلفان پروتکل های بهداشتی اعلام شد

  معاون کل وزارت بهداشت ودرمان مجازات های متخلفان پروتکل های بهداشتی را اعلام کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، معاون کل وزارت بهداشت ودرمان با اعلام مجازات های متخلفان پروتکل های بهداشتی در ...

  معاون کل وزارت بهداشت ودرمان مجازات های متخلفان پروتکل های بهداشتی را اعلام کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، معاون کل وزارت بهداشت ودرمان با اعلام مجازات های متخلفان پروتکل های بهداشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حوزه اداری و دستگاه های اجرایی در مرحله اول و اخطار کتبی با درج در پرونده مرحله دوم توبیخ با درج در پرونده در مرتبه سوم کسر یک سوم از حقوق و فوق العاده شغل تا یک ماه مرتبه چهارم کسر یک سوم از حقوق و عناوین مشابه تا سه ماه و مرتبه پنجم انفصال موقت از خدمت تا سه ماه در نظر گرفته شده است.

  وی افزود:در حوزه صنفی مجازات این تخلفات به این صورت است که در مرتبه اول تذکر کتبی یا درج در پرونده صنفی و حرفه ای در مرحله دوم تعطیلی و پلمب واحد به مدت ۵ روز ودر مرحله سوم نیز تعطیلی فعالیت حرفه ای به مدت ۱۰ روز خواهد بود.

  معاون کل وزارت بهداشت تصریح کرد: در حوزه عمومی (مردم) استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی برای کلیه آحاد جامعه در وسایل حمل ونقل عمومی، مراکز تجمعی سربسته و محیط های صنفی مانند مغازه ها و اداری اجباری است.

  وی گفت: نکته مهم آن است که ارائه خدمات و تسهیلات اداری،انتظامی،قضایی،رفاهی،بانکی و خدماتی از سوی دستگاه های دولتی و غیردولتی به افراد و مراجعه کنندگانی که از ماسک استفاده نکرده و متخلفین در زمینه ارائه خدمات بر حسب مورد طبق دو بند قبلی مجازات خواهند شد.

  http://nedayepishva.com/?p=65291&preview=true لینک کوتاه

   357 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای