امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 3 دسامبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 09:09 | تعداد بازدید : 1491 نفر | امتیاز خبر :
 • متروی پیشوا – تهران با کمترین تغییر به فعالیت عمرانی خود ادامه می دهد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه شورای ادارای پیشوا با حضور غلامحسین مظفری معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار تهران، محمد ابراهیمی مشاور استاندار تهران، علی سلیمانی مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به روند مطلوب اجرای مترو در این شهرستان گفت: پروژه متروی پیشوا به تهران با کمترین تغییر به فعالیت عمرانی خود ادامه می دهد.

  متروی پیشوا - تهران با کمترین تغییر به فعالیت عمرانی خود ادامه می دهد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه شورای ادارای پیشوا با حضور غلامحسین مظفری معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار تهران، محمد ابراهیمی مشاور استاندار تهران، علی سلیمانی مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان تهران، حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه، عباس ملکوتی خواه فرماندار و مسئولان اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

   

  در این جلسه علی سلیمانی با اشاره به ویژگی های برجسته پیشوا در زمینه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اظهار داشت: این شهرستان در زمینه کشاورزی دارای پتانسیل و ظرفیت های ویژه ای است.

   

  مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان تهران افزود: قابلیتهای پیشوا فقط در زمینه کشاوری خلاصه نمی شود بلکه قابلیت های جغرافیایی و اقتصادی موجود در این منطقه سبب شده تا این شهرستان در زمینه صنعتی نیز دارای ویژگی و پتانسیل های ویژه ای باشد.

   

  وی ادامه داد: باید از ظرفیتها و پتانسیل موجود در زمینه صنعت در پیشوا به خوبی استفاده کرد زیرا در این صورت برخی معضلات موجود اجتماعی نظیر بیکاری رفع خواهد شد.

   

  این مسئول با اشاره به نزدیکی شهرک صنعتی پیشوا به پایتخت کشور متذکر شد: با رفع مشکلات و موانع، شهرک صنعتی پیشوا به دلیل نزدیکی به پایتخت و قرار گرفتن در کنار جاده قم – گرمسار می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری صاحبان صنایع باشد.

   

  وی دسترسی به مسیرهای ریلی و جاده ای را از مزیت های مهم شهرک صنعتی پیشوا عنوان و تأکید کرد: مکان مناسب و دسترسی به مسیرهای مختلف برای صاحبان صنایع بسیار اهمیت دارد و با همدلی و اتحادی که در مسئولان شهرستان دیده می شود، می توان شاهد رونق هر چه بیشتر شهرک صنعتی پیشوا باشیم.

   

  مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان تهران در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای رونق شهرک صنعتی پیشوا از استقرار ۱۰ واحد صنعتی در این شهرک در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: تلاش داریم تا ۱۰ واحد بزرگ صنعتی مثل روغن نباتی پارس قو و صنایع مختلف دیگر که باعث تحول منطقه خواهد شد را در شهرک صنعتی پیشوا مستقر کنیم.

   

  عباس ملکوتی خواه نیز در این نشست با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر روی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: پیشوا در زمینه های اقتصادی از پتانسیل و ظرفیت های ویژه ای برخوردار است به طوری که محور اقتصاد شهرستان بر روی دامپروری و کشاورزی متمرکز شده و بسیاری از نیازهای موجود را تأمین می کند.

   

  فرماندار پیشوا ادامه داد: هم اکنون واحدهای بزرگ دامپروری با استفاده از امکانات و تجهیزات به روز در حال تولید گوشت قرمز و برخی مواد دیگر هستند به همین خاطر شهرستان پیشوا قطب تولید گوشت قرمز در استان تهران محسوب می شود.

   

  وی اضافه کرد: یکی از موفقیت های دولت تدبیر و امید در موضوعات و محورهای مختلف اقتصادی بروز پیدا کرده به طوری که هم اکنون شاهد افزایش رشد اقتصادی و کاهش تورم در سطح کشور هستیم.

   

  ملکوتی خواه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ادامه یافتن پروژه مترو برای حل مشکلات حمل و نقل شهرستان گفت: پیشوا در زمینه راه اندازی خطوط مترو از سایر شهرستان ها جلوتر است و به گفته استاندار تهران، پروژه متروی پیشوا به تهران با کمترین تغییر به فعالیت عمرانی ادامه می دهد و طبق نقشه های قبلی، درحال احداث است.

   

  منبع:خبرگزاری مهر

  ۱۲۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای