امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 28 ژوئن, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:35 | تعداد بازدید : 7427 نفر | امتیاز خبر :
 • متروی حومه ای تهران-پیشوا با کندی روبرو است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای برطرف شدن موانع تسریع در احداث پروژه متروی حومه ای تهران به قرچک، ورامین و ...

  تهران-نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه متروی حومه ای تهران به سمت قرچک، ورامین و پیشوا با مشکلات عدیده ای روبرو است که باید برای رفع آن اقدام کرد.

  سید حسین نقوی حسینی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای برطرف شدن موانع تسریع در احداث پروژه متروی حومه ای تهران به قرچک، ورامین و پیشوا اظهار داشت: روزانه هزاران تردد و سفر از ورامین، قرچک و پیشوا به سمت تهران و بالعکس انجام می شود.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: احداث پروژه متروی حومه ای تهران به قرچک، ورامین و پیشوا یکی از پروژه هایی است که ضرورت احداث آن احساس می شود.

  وی با اشاره به وعده های داده شده برای افتتاح پروژه متروی حومه ای تهران به ورامین ادامه داد: بر اساس وعده های داده شده مسئولان، شهریور ۹۵ زمان افتتاح این پروژه اعلام شده است.

  نقوی حسینی با تأکید بر این نکته که این پروژه با مشکلات و کندی هایی در مسیر اجرا روبرو است، اضافه کرد: کندی اجرای پروژه مذکور مشکلات متعددی را برای شهروندان منطقه به وجود آورده است.

  وی با اشاره به مکاتبات و جلسات برگزار شده با وزیر راه و شهرسازی درباره پروژه متروی حومه ای تهران به قرچک، ورامین و پیشوا یادآور شد: طی روزهای اخیر مکاتبه ای با وزیر راه و شهرسازی انجام و با اشاره به انجام ۲۵۰ هزار نفر -سفر  از این منطقه به سمت تهران و بالعکس، خواستار تسریع در روند اجرای پروژه شدم.

  نقوی حسینی گفت: وزیر راه و شهرسازی نیز دستورات لازم را در این زمینه دادند که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد تکمیل شدن این پروژه برای بهبود وضعیت حمل و نقل در شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک باشیم.

  منبع: خبرگزاری مهر

  ۲۵۸ total views, 1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای