امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۹ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۳۵ | تعداد بازدید : 6795 نفر | امتیاز خبر :
 • مایملک برگرفته از گذشتگان ما در روستا ها بعنوان آدرس تلقی میشود/آدرستان را گم نکنید

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا ؛محمد کرم محمدی در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی روستاهاي بخش مرکزي  در مسجد حضرت ابالفضل(ع) روستای گلعباس با بیان فرمایشات معصومین در خصوص ارزش انسانهای ...

  مایملک برگرفته از گذشتگان ما در روستا ها بعنوان آدرس تلقی میشود/آدرستان را گم نکنید

  فرماندار پیشوا گفت:این زمینها و مایملک برگرفته از گذشتگان در روستاها بعنوان آدرس ما تلقی میشود ؛از نسل جوان خواهشمندم از روستا نروید و آدرستان را گم نکنید ؛خدماتی که برای عمران و آبادانی روستا با هم شروع کردیم به اتمام برسانیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛محمد کرم محمدی در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی روستاهای بخش مرکزی  در مسجد حضرت ابالفضل(ع) روستای گلعباس با بیان فرمایشات معصومین در خصوص ارزش انسانهای سخت کوش نزد خداوند متعال اظهار داشت:ارزش انسانها به تلاش و کوشش آنهاست و ما انسانهایی هستیم که ارزش ، جایگاه،مقام و منزلت ما وابسته به کوشش ماست.

  وی افزود: جامعه هدف ،جامعه تولید کننده و کشاورز است و هیچ شغلی به اندازه این شغل با تمام سختی ها و رنج های آن، محبوبتر نزد خدا نیست؛ کشاورزان ما با توکل به خداو پشتیبانی از نظام و دولت باعث پایداری و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی شده اند.

  فرماندار پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت:بی شک هم در زمان جنگ ۸ ساله دفاع مقدس و هم در جهاد اقتصادی امروز روستاییان نقش موثری داشته و دارند..

  وی در ادمه گفت:کشاورزان با اقتصاد بومی و محله ای وبا سرمایه و فکر خودشان به اقتصاد کشور کمک میکنند.

  کرم محمدی تاکید کرد:این زمینها و مایملک برگرفته از گذشتگان در روستاها  بعنوان آدرس ما تلقی میشود.

  فرماندار پیشوا با اشاره به نقش کشاورزان در بهبود اقتصاد کشور بیان نمود: آنچه کشاورزان برای آن تلاش کرده و زحمت کشیده اند و بعنوان سرمایه در دستان ما و کشور است هم کمک کننده اقتصادی و هم تامین کننده پایبندی ما برای خاک میهنمان است.

  وی افزود: نظام جمهوری اسلامی و دولت بعنوان نماینده نظام برخاسته از رای مردم باید افتخار کند که امروز در روستا عمران و ابادانی شده است و باید دولت قدردان باشد.

  کرم محمدی اظهار داشت:اگر عمران و ابادانی در روستا صورت بگیرد و مردم نمانند ضرر مضاعف محسوب میشود ؛ مردم با همه کمبودها و تمام مشکلات پابرجا و استوار ایستاده اند و منطقه خود را ترک نکردند؛این ایستادگی مایه فخر و مباهات جمهوری اسلامی است

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای