امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 20 ژوئن, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:29 | تعداد بازدید : 10265 نفر | امتیاز خبر :
 • تفکر قرآنی باید در خانه ها حاکم باشد تا از فساد و بی بند و باری جلوگیری شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در جمع پاسداران وسربازان وظیفه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در حسینیه شهدای گمنام با اشاره به معجزات پیامبر اکرم (صلی الله علیه ...

  امام جمعه موقت ورامین تصریح کرد: تفکر قرآنی باید در خانه ها حاکم باشد تا از فساد و بی بند و باری در منازل جلوگیری شود، جایی که قرآن تلاوت و به آن عمل شود، هیچ وقت دیش ماهواره و فسادهای دیگر جایگزین آن نمی شود.

  حجت الاسلام سید محسن محمودی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در جمع پاسداران وسربازان وظیفه ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در حسینیه شهدای گمنام با اشاره به معجزات پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) اظهار داشت: در صدر معجزات پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) قرآن کریم معجزه ای عقلی است که از نظر اصالت و اعتبار پاینده وجاودانه است درصورتی که معجزات پیامبران گذشته حسی بوده واصل معجزه نیز با از بین بشر رخت بربسته است.

  وی افزود: قرآن خود معجزات دیگری رابه رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) نسبت می دهد که می توان به مسئله معراج پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و نیز پیشگویی آن حضرت از حوادث آینده اشاره کرد که این معجزات مقطعی بوده و همانند معجزات پیامبران گذشته تکرار نخواهد شد، اما کتاب قران کریم معجزای از پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم)است  که هیچ کتابی همانند این کتاب آسمانی نخواهد بود که الان در اختیار ما مسلمانان می باشد.

  امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: اگر ما در مسیر قرآن کریم حرکت کنیم به هدف اصلی خواهیم رسید و نباید از حقیقت قرآن کریم دور شویم.

  حجت الاسلام سید محسن محمودی

  محمودی تصریح کرد: باید تفکر قرآنی در خانه های ما باشد تا از فساد و بی بند و باری در منازل جلو گیری شود، جایی که قرآن وجود دارد و تلاوت شود و به آن عمل  شود، هیچ  وقت دیش ماهواره  و فساد های دیگر جایگزین آن نمی شود.

  وی افزود: عیب اینجاست که ما ظاهرا قرآن را چسبیده ایم اما حقیقت قرآن را فراموش کرده ایم. قرآن تبدیل شده است به این که در مراسمات عزا پخش کنیم و یا وقتی عروس داماد به خانه بخت برود استفاده شود. تاکنون کدام مجلس عروسی با تلاوت قرآن آغاز شده است طوری شده که قرآن فقط برای مراسمات عزا می باشد اصلا برای مجالس شادی نباید استفاده شود.

  حجت الاسلام سید محسن محمودی

   

  ۳۲۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای